Ukmergei atstovavę seniūnaičiai – (iš kairės) I. Ožiūnaitė, P. Kabokas ir A. Ptakienė.

Žmonės

Dalyvavo seniūnaičiams skirtame renginyje

Lapkričio 28-ąją Panevėžyje vyko Vidaus reikalų ministerijos inicijuotas renginys „Seniūnaitis – pagalba gyventojams ir savivaldai“.

Jame Ukmergės rajonui atstovavo vardinius pakvietimus dalyvauti gavę aktyvūs, ne vieną kadenciją seniūnaičiais renkami ir 2023-aisiais metais vėl išrinkti – Aldona Ptakienė, Veprių seniūnijos Sližių seniūnaitijos seniūnaitė; Irena Ožiūnaitė, Pivonijos seniūnijos Antakalnio III k. seniūnaitijos seniūnaitė, ir Povilas Kabokas, Deltuvos seniūnijos Jakutiškių seniūnaitijos seniūnaitis. Taip pat dalyvavo rajono savivaldybės administracijos atstovė Dalia Ivaškevičienė, Civilinės metrikacijos ir dokumentų valdymo skyriaus vyr. specialistė.

Renginyje dalyvavę seniūnaičiai, seniūnai, Panevėžio ir Pasvalio rajonų merai, šalies savivaldybių administracijų, kitų institucijų atstovai diskutavo apie seniūnaičio instituto stiprinimą, apie jų darbe patiriamus iššūkius, motyvaciją. Kalbėta, kaip gerinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp bendruomenių ir valdžios institucijų, kaip sustiprinti seniūnaičių veiklas, kad jie dar labiau prisidėtų prie teigiamų bendruomenės gyvenimo pokyčių bei visos šalies demokratijos stiprinimo.

Renginio dalyviai išklausė pranešimus apie dalyvaujamojo biudžeto plėtrą, civilinės saugos ir pasirengimo galimoms grėsmėms stiprinimą. Kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovu aptarta gyventojų švietimo ir bendruomenių pasiruošimo ekstremaliosioms situacijoms svarba.

Seniūnaičiai pasipuošė ženkleliais, buvo pristatytas Vidaus reikalų ministerijos atnaujintas „Seniūnaičio žinynas“, kuriame pateikiama nauja ir aktuali informacija, svarbi ne tik seniūnaičiams, bet ir bendruomeninėms ir nevyriausybinėms organizacijoms, vietos bendruomenėms, gyventojams.

Lietuvoje išrinkta 3 200 seniūnaičių, Ukmergės rajone – 65.

Rajono savivaldybės administracijos informacija

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas