Naujausi, Žmonės

Ukmergė sulaukė per du tūkstančius žygeivių

Lapkričio 18 dieną, žygių organizatoriai „Trail Masters“ vaikščiojimo aistruolius pakvietė į žygį pėsčiomis Ukmergėje su rock’n’rollo dvasia. Žygeiviai galėjo pasirinkti vieną iš trijų maršrutų – 6, 17 arba 23 km, kurie nusidriekė per šiais metais 690-ąjį jubiliejų švenčiančio miesto grindinį, miškingas Ukmergės apylinkes bei vingiuotas Šventosios pakrantes.

Kaip skelbia renginio organizatoriai, žygis pritraukė daugiau nei 2 100 dalyvių: aistruolių ir tų, kurie šią aktyvaus poilsio pramogą išbandė pirmą kartą. Jauniausiam dalyviui nebuvo nė 4 mėnesių, o vyriausiam – 81-eri. „Trail Masters“ suskaičiavo, kad žygeivius lydėjo 166 keturkojai. Tarp žygeivių buvo ir beveik 300 ukmergiškių.

Žygio dalyviai startuoti turėjo prie Ukmergės piliakalnio nuo 8 iki 12 valandos, o finišuoti iki 18 val. Pasiklydusių nebuvo, nes visiems talkino virtualus maršruto žemėlapis „TrenkTuras“ programėlėje.

 

Trumpiausias 6 km maršrutas buvo pritaikytas ir šeimoms su vežimėliais, jis driekėsi miesto teritorijoje. Antrasis 17 kilometrų maršrutas vadinosi „Prie Smetonos buvo geriau“. Jo dalyviai tarsi persikėlė į praeitį ir keliavo gatvelėmis, pro kurias vaikščiojo prezidentas Antanas Smetona.

Daugiau kaip pusė dalyvių rinkosi ilgiausią 23 km distanciją. Joje buvo galima apžiūrėti ne tik Ukmergės miesto parkus, piliakalnį, muziejų, bažnyčias, kitas įdomias vietas, bet ir pasigrožėti Šventosios upės vingiais.

Visuose maršrutuose buvo numatytos poilsio stotelės, kuriose galima buvo gauti geriamojo vandens, arbatos, užkandžių. Finišavę žygio dalyviai buvo apdovanoti medaliais.

„G. ž.“ inform.

„Trail Masters“ nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas