Šventupiečiai išbandė virtualios realybės akinius.

Žmonės

Įsigijome modernios technikos

Lina ŠEŠKUVIENĖ

Šventupės kaimo bendruomenės tarybos pirmininkė

 

Šventupės kaimo bendruomenės projektas „Modernios technologijos – darbui ir pramogai“ suteikė galimybę vietos gyventojams naudotis naujausiomis technologijomis ir patirti naujų pojūčių. Projektas buvo finansuojamas Žemės ūkio ministerijos ir Ukmergės rajono savivaldybės lėšomis, tai leido įsigyti nešiojamąjį kompiuterį, virtualios realybės akinius, garso kolonėlę ir spalvotą spausdintuvą.

Nešiojamasis kompiuteris yra skirtas bendruomenės darbo reikalams: projektų rašymui, reikalingai informacijai, dokumentų tvarkymui, ataskaitoms, filmų žiūrėjimui ir kt. Kompiuteris yra lengvas, patogus ir greitas, todėl jis tinka bet kokiam darbui.

Virtualios realybės akiniai skirti pramogoms ir mokymuisi. Jie leidžia patirti nepaprastus nuotykius, pavyzdžiui, skristi virš miestų, keliauti po kosmosą, lankyti istorines vietas… Bendruomenės nariai išbandė akinius renginio „Vasaros palydėtuvių piknikas“ metu ir liko sužavėti. Žaidė ir vaikai, ir suaugę.

Garso kolonėlė padeda klausytis muzikos ar kitų garso įrašų. Ypač ji praverčia renginių metu, organizuojant filmų vakarus.

Spausdintuvas suteikė galimybę spausdinti spalvotus, ryškius, patrauklius skelbimus, kviečiančius į organizuojamus renginius. Ruošiantis bendruomenės 20-mečiui pravers iš įvairių susikaupusių nuotraukų sukurti stendą, kuriame atsispindės mūsų gyvenimo akimirkos.

Projektas „Modernios technologijos – darbui ir pramogai“ padėjo žengti didelį žingsnį skaitmenizacijos link. Bendruomenė džiaugiasi galimybe naudotis moderniomis technologijomis ir planuoja įvairias veiklas, kuriose bus naudojami gauti įrenginiai.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas