Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Naujienos

Parduotuvės tikrintos ir Ukmergėje

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, bendradarbiaudamas su policijos pareigūnais, vykdė prevencines priemones bei siekė nustatyti, kaip parduotuvės laikosi draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais. Rugsėjo 1-ąją, Mokslo žinių dieną, Vilniaus mieste ir jo apylinkėse bei Ukmergės mieste buvo tikrinamos alkoholinių gėrimų pardavimo vietos – parduotuvės. Atlikta 11 patikrinimų, iš kurių dviejose įmonėse buvo nustatyti pažeidimai dėl alkoholio pardavimo išsinešimui.

,,Nors jau švenčiame septynioliktą rugsėjo 1 d. su galiojančiais alkoholio prekybos draudimais, tačiau gaila, kad iki šiol pasitaiko pažeidimų ir dalis verslo elgiasi socialiai neatsakingai, parduodami alkoholinius gėrimus šią šventinę ir svarbią mokslo bend-ruomenei dieną“, – išplatintame pranešime teigė Gintaras Karanda, Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vedėjas.

Atliktų patikrinimų metu nustatytas vienas keistas atvejis. Buvo sulaikytas fizinis asmuo, su savimi po apsilankymo parduotuvėje turėjęs stipraus alkoholinio gėrimo butelį. Nors galimai alkoholis buvo įsigytas parduotuvėje, tačiau sulaikytas asmuo tai neigė ir tikino, kad gėrimą pavogė. Dėl vagystės policija pradėjo administracinę teiseną.

Už alkoholinių gėrimų pardavimą rugsėjo 1 d., taip pat neužtikrinus, kad prekybos alkoholiniais gėrimais vietose asmenys iki 20 metų nevartotų alkoholinių gėrimų, įmonėms įstatymu numatyta atsakomybė – bauda nuo 144 iki 579 eurų, o už šių reikalavimų pažeidimą, padarytą pakartotinai per dvejus metus nuo baudos paskyrimo – nuo 579 iki 1 448 eurų bauda.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

  • ogo :
    o tikrinti kainas, maisto kokybe, galiojimo būtų įmanoma? patys tikrintojai matyt juokiasi iš " iniciatyvos"🤭. apsimokejo atvažiuoti iš Vilniaus dėl.....1 atvejo?
  • Sonata :
    Tikrinkit maisto galiojimo laiką.Nes centre kopwratyvo pard.parduoda senus ledus,atšylgytus ir vėl užšaldytus.Ir l.užsikėle kainas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas