Ukmergiškių komanda.

Žmonės

Renkamės sveiką gyvenimą

Aldona KUZMIENĖ

 

Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos (LPŽA) Ukmergės rajono skyriaus nariai, gavę kvietimą iš Kėdainių rajono senjorų, dalyvavo jų organizuojamoje 6-oje tradicinėje respublikinėje pagyvenusių žmonių sveikatos ir sporto olimpiadoje „Renkamės sveiką gyvenimą“. Šis sportinis renginys vyko vaizdingoje Jūratės ir Eriko Augustinaičių turizmo sodyboje „Šušvė“, esančioje Kėdainių rajono Plinkaigalio kaime.

Olimpiadoje dalyvavo 8 komandos: iš Joniškio, Ukmergės, Vilkaviškio, Šeduvos– Baisogalos ir vietinės, kėdainiškių. Šventės dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Tomas Bičiūnas, LPŽA prezidentas Kęstutis Makaravičius, Pelėgnagių seniūnijos seniūnas Edvinas Pagirskas.

Renginį pradėjome nuotaikinga olimpine mankšta. Naudinga buvo išgirsti ir visuomenės sveikatos biuro specialisčių instruktažą, kaip senjorams elgtis pasireiškus sveikatos sutrikimams. Olimpinės rungtys pareikalavo iš senjorų atidumo, taiklumo ir vikrumo. Neprailgo sportuojant, drąsinant tuos, kuriems ne visada pasiseka, ar pagiriant šauniausius. Džiaugiamės, kad olimpinėse rungtyse laimėjo tarpusavio glaudus pabendravimas ir nuoširdi draugystė.

Viešnagė Kėdainių rajone tęsėsi prie stalų, vaišinantis skania šilkine koše, sumuštiniais, kava…

Šventė baigėsi smagiu meninės programos pasirodymu. Vieni dainavo, kiti skaitė savo sukurtas eiles. Gausiais aplodismentais labai šiltai buvo apdovanoti mūsų šokių kolektyvo „Vėja“ nariai, vadovaujami Aldonos Satkūnaitės.

Nuoširdžiai dėkojame projekto koordinatorei ir moderatorei, asociacijos pirmininkei Almai Jociuvienei už puikų renginį, kuriame pasidalinome kėdainiškių jaukiai sukurta nuoširdžia bičiulyste. Grįždami namo svarstėme, kaip svarbu yra rinktis aktyvų gyvenimo būdą, stiprinti sveikatą – nuo to priklausys mūsų nuotaika ir mūsų gyvenimas.

Viktoro PETRUNIN nuotrauka

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas