Konferencijos dalyvės.

Naujausi, Žmonės

Pagerbti ir pasveikinti slaugytojai

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja

 

Gegužės 12-ąją VšĮ Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) skambėjo juokas, padėkos ir sveikinimai. Čia paminėta Tarptautinė slaugytojų diena – pagerbti ir pasveikinti PSPC dirbantys slaugytojai. Iš 160-ies centro darbuotojų 54 yra slaugytojai. Tai daugiausiai šios profesijos atstovų turinti gydymo įstaiga iš visų rajone esančių.

„Visus buvusius, esamus ir būsimus slaugytojus sveikinu su profesine švente – Tarptautine slaugytojų diena. Ačiū už profesionalumą. Ir toliau dalinkitės savo gerumu, švelnumu, kantrybe ir atjauta su tais, kam labiausiai to reikia. Geros ir gražios šventės. Būkite laimingi ir sveiki“, – į susirinkusiuosius kreipėsi rajono savivaldybės meras Darius Varnas.

Į susirinkusiuosius kreipėsi ir sveikino rajono meras D. Varnas.

Ukmergiškius slaugytojus, tiksliau – slaugytojas (šį darbą Ukmergėje dirba vien tik moterys) taip pat sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Orinta Leiputė, Lietuvos slaugos specialistų organizacijos (LSSO) Vilniaus skyriaus direktorė Žana Andrejeva, Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narės Irma Vaitaitienė ir Indrė Kižienė, Ukmergės PSPC Kokybės vadybos specialistė Dangirutė Čekanauskienė. Sveikintojos negailėjo gražių žodžių slaugytojo profesijai, kuri neabejotinai yra viena sunkiausių ir atsakingiausių.

Šią šventinę dieną Ukmergės PSPC darbuotojoms už pasiaukojimą medikų profesijai, nuoširdų ir kilnų darbą įteiktos padėkos. Seimo narė O. Leiputė jomis apdovanojo Aldoną Kalesnikienę ir Jolantą Brazdžionienę. Ž. Andrejeva LSSO vadovybės padėkas įteikė slaugytojoms Vilei Ingaunienei, Onai Krukauskienei, Jūratei Bakučionienei ir J. Brazdžionienei bei biomedicinos technologei Raimondai Žvinienei.

Renginio metu taip pat pasveikintos gražius jubiliejus šiais metais paminėjusios Ukmergės PSPC slaugytojos: Virginija Bartkevičienė, Zita Dirsienė, Jolanta Kašauskaitė, Judita Pacevičienė, Birutė Paškevičienė, Žydrė Vytienė ir Gitana Šidlauskienė bei akušerė Rita Ožiūnienė.

Po sveikinimų ceremonijos vyko mokslinė-praktinė konferencija „Alergija – mūsų amžiaus rykštė“.

AUTORĖS nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas