Renginio metu skambėjo bočių dainos, sukosi poros.

Žmonės

Ukmergės bočiams vėl vadovaus V. Sakolnikienė

Balandžio 14-osios popietę šventiškai pasipuošę Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrijos nariai rinkosi į „Vilkmergės“ restoraną, kuriame vyko ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Jo metu bendrijos vairą trejų metų kadencijai rajono bočiai vėl patikėjo Vaidutei Sakolnikienei.

Renginys prasidėjo koncertu, kurį paruošė choras „Ukmergės bočiai“, vadovaujamas Marijos Barkauskienės (choro seniūnė Jadvyga Povilanskienė), folklorinių šokių grupė su vadove Leokadija Staškūniene ir seniūne Liuda Dedeliene.

Taip pat buvo pasveikinti jubiliatai bei šiltai sutikti nauji nariai.

Susirinkime su palinkėjimais ir sveikinimais apsilankė ir buvęs rajono meras Rolandas Janickas bei naujasis Ukmergės savivaldybės vadovas Darius Varnas.

V. Sakolnikienė pateikė veiklos ataskaitą.

LPS „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrijos pirmininkė V. Sakolnikienė visiems pateikė veiklos ataskaitą. Revizijos komisijos ataskaitą paruošė ir ją perskaitė revizijos komisijos pirmininkė Stasė Žulienė, išklausyti valdybos narių pasisakymai. Susirinkimui pirmininkavo Gintautas Buteikis, sekretoriavo Virginija Grigaliūnienė. Ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime su įgaliotais asmenimis dalyvavo 125 nariai (iš viso bendrija vienija apie 200 ukmergiškių). Jie bendrijos pirmininke perrinko V. Sakolnikienę, kuri Ukmergės bočiams vadovaus dar trejus metus. Taip pat buvo išrinkta 15 narių valdyba.

„G. ž.“ inform.

Renginio metu skambėjo bočių dainos, sukosi poros.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas