Padėkoti ilgametei darbuotojai atvyko ir rajono vadovai.

Naujausi, Žmonės

Už ilgametį darbą padėkota Vidiškių seniūnijos darbuotojai

Chrisija KVIETKAUSKIENĖ

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių specialistė

 

Vasario 3 dieną Vidiškių seniūnijoje vyravo atsisveikinimo nuotaika. Įstaigos darbuotojai negailėdami šiltų žodžių, atsisveikino su ilgamete kolege Česlova Blusevičiene.

Padėkoti už ilgametį sąžiningą darbą, nuoširdžią pagalbą ir dėmesį seniūnijos gyventojams, jų bendruomeniškumo stiprinimą, atvyko ir rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Darius Varnas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė.

Visi susirinkusieji išsakė daug gražių žodžių, dėkojo už bendradarbiavimo metus ir linkėjo sėk-mės naujame gyvenimo etape.

Bartkuškio hidromelioracijos technikume technikės-hidrotechnikės kvalifikaciją įgijusi Č. Blusevičienė Vidiškių seniūnijoje dirbo 27 metus: nuo 1996 m. iki 2023 m.

„Su jumis buvo daug laimės, daug ginčų ir rimtų pokalbių. Linkiu jums sėkmės, gerumo ir klestėjimo, puikių pergalių ir naujų planų, būkite laimingi. Nieko gyvenime nėra aukštesnio, tvirtesnio, sveikesnio ir naudingesnio ateičiai, kaip geri prisiminimai. Gyvenimas tęsiasi ir galima daryti tai, kas tau patinka!“, – atsisveikindama sakė Č. Blusevičienė.

Vidiškių seniūnijoje šiuo metu dirba 5 darbuotojai.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas