M. Jasevičienė.

Naujausi, Žmonės

Atsisveikinta su ilgametėmis ugdymo įstaigų vadovėmis

Paskutinėmis 2022-ųjų dienomis rajono savivaldybės vadovai, administracijos darbuotojai, ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai, pedagogai bei bendruomenės atsisveikino su ilgametėmis vadovėmis – vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ direktore Meile Jasevičiene, vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ direktore Rita Jakštiene ir Deltuvos pagrindinės mokyklos direktore Dalia Žukliene. Vadovėms išsakyta daug gražių žodžių, dėkota už bendradarbiavimo metus ir linkėta sėkmės naujame gyvenimo etape.

Gruodžio 29-ąją vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ kolektyvas atsisveikino ne tik su direktore M. Jasevičiene, bet ir ūkvede Bronislava Bulotiene. Jos abi šioje įstaigoje dirbo nuo pat atidarymo – 36 metus.

Už ilgametį darbą, energiją, žinias ir sugebėjimus, atiduotus šiai įstaigai, nuoširdų ir kūrybingą vadovavimą kolektyvui savivaldybės meras Rolandas Janickas M. Jasevičienei įteikė padėką, o mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė už ilgametį kūrybišką pedagoginį ir vadybinį darbą jai perdavė Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės padėkos raštą.

Vaikų lopšeliui-darželiui „Eglutė“, kurį lanko 240 vaikų ir turinčiam 48 darbuotojus (iš jų – 30 pedagogų), nuo gruodžio 27 d. laikinai vadovauja direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Pumputienė.

Gruodžio 30 dieną vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ bendruomenė, čia apsilankę rajono savivaldybės vadovai, administracijos darbuotojai ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai atsisveikino su ilgamete šios įstaigos mokytoja bei direktore R. Jakštiene.

R. Jakštienė.

Savivaldybės meras R. Janickas padėkojo direktorei už darbą, energiją, žinias ir sugebėjimus, atiduotus šiai įstaigai, nuoširdų ir kūrybingą vadovavimą kolektyvui, o mero pavaduotoja A. Balčiūnienė už nepriekaištingą pedagoginį ir vadybinį darbą jai perdavė Švietimo, mokslo ir sporto ministrės J. Šiugždinienės padėkos raštą.

R. Jakštienė vaikų lopšelyje-darželyje „Buratinas“ dirbo nuo 2001 metų vasario 8 dienos.

Taip pat buvo pasveikinta ir naujoji šios įstaigos vadovė – Jūratė Varžgalytė, kuri savo pareigas pradėjo eiti nuo sausio 2 dienos. Iki šiol „Šilo“ progimnazijoje anglų kalbos mokytoja bei Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų Ukmergės filiale dėstytoja dirbusi J. Varžgalytė laimėjo viešąjį konkursą ir į šias pareigas paskirta penkerių metų kadencijai – iki 2028 metų sausio 1 dienos.

Vaikų lopšelį-darželį „Buratinas“ lanko 107 vaikai ir dirba 32 darbuotojai (iš jų – 15 pedagogų).

Gruodžio 30 dieną atsisveikinimo žodžiai skambėjo ir Deltuvos pagrindinėje mokykloje. Padėkoti ilgametei direktorei D. Žuklienei už ilgus pasiaukojimo ir atsidavimo metus atvyko ir rajono savivaldybės meras R. Janickas, mero pavaduotoja A. Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas.

D. Žuklienė vadovaujantį darbą Deltuvos pagrindinėje (anksčiau buvo vidurinė) mokykloje dirbo 29 metus: nuo 1993 m. iki 2004 m. buvo direktoriaus pavaduotoja ugdymui, o nuo 2004 m. iki 2022 m. – direktore.

D. Žuklienė.

Ji visiems pristatė naująją įstaigos vadovę – Janiną Jastčembskienę ir įteikė jai simbolinį raktą, palinkėdama atrakinti ir neužrakinti šios mokyklos dar ilgai ilgai, kad Deltuvoje mokykla dar gyvuotų ilgus dešimtmečius. Viešąjį konkursą į šias pareigas laimėjusi J. Jastčembskienė darbą pradėjo nuo sausio 2 dienos.

Vilniaus pedagoginiame universitete fizikos mokytojo specialybę 1984 metais įgijusios J. Jastčembskienės paskutinė darbovietė buvo Užupio pagrindinės mokyklos Pabaisko pagrindinio ugdymo skyrius, kuriame beveik dvejus metus dirbo vedėja. Anksčiau moteris 27 metus dirbo vadovaujantį darbą Pabaisko pagrindinėje mokykloje – 9 metus ėjo direktoriaus pavaduotojos ir 18 metų – direktorės pareigas.

Deltuvos pagrindinėje mokykloje šiuo metu mokosi 110 vaikų ir dirba 21 pedagogas.

„G. ž.“ inform.

Daivos ZIMBLIENĖS nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas