V. Remeikaitė – šeštoji rajono Sveikatos ambasadorė.

Naujausi, Žmonės

V. Remeikaitė – rajono bendruomenės Sveikatos ambasadorė

Ukmergės kraštotyros muziejuje vykusiame išplėstiniame rajono Kūno kultūros ir sporto tarybos posėdyje paskelbtas naujasis Ukmergės rajono bendruomenės sveikatos ambasadorius. Savivaldybės tarybos sprendimu šis garbingas vardas suteiktas „Ryto“ specialiosios mokyklos ir Ukmergės sporto centro fizinio ugdymo mokytojai metodininkei Vitalijai Remeikaitei.

Naująją Sveikatos ambasadorę pasveikino rajono vadovai, Savivaldybės tarybos nariai, kolegos.

Siūlyti rajono piliečius gauti Sveikatos ambasadoriaus vardą turi teisę rajone veikiančios asociacijos, bendruomenės, įmonės, įstaigos, organizacijos.

Sveikatos ambasadoriais gali būti bendruomenės nariai, aktyviai dalyvaujantys visuomeninėje, projektinėje sveikatos stiprinimo veikloje, organizuojantys sveikatinimo renginius, platinantys žinias apie sveikatos išsaugojimą ir stiprinimą, diegiantys sąmoningumą, atsakomybę ir kitas bendražmogiškąsias vertybes, kuriantys sveiką visuomenę savo organizacijoje ir rajono bendruomenėje.

V. Remeikaitės kandidatūrą pasiūlė Sporto centro, Jono Basanavičiaus gimnazijos bei „Ryto“ specialiosios mokyklos bendruomenės.

Mokytoja 1985 m. baigė Lietuvos valstybinį kūno kultūros ir sporto institutą, kur įgijo kūno kultūros mokytojo bakalauro laipsnį bei mokytojo kvalifikaciją. 1994 m. jai buvo suteikta kūno kultūros vyresniojo mokytojo kvalifikacinė kategorija, 2006 m. – kūno kultūros mokytojo metodininko kategorija. V. Remeikaitė nuolat tobulina kvalifikaciją bei profesines kompetencijas įvairiuose mokymuose, seminaruose, praktinėse, metodinėse konferencijose bei kvalifikacijos tobulinimo renginiuose. Įgytomis žiniomis bei patirtimi aktyviai dalinasi ne tik su kolegomis, bet ir su rajono bei šalies pedagogais. Jos parengti mokiniai garsina mokyklos, rajono vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Ukmergės rajono bendruomenės sveikatos ambasadoriaus vardo suteikimo nuostatai buvo patvirtinti 2014 metais rajono Savivaldybės tarybos sprendimu. Konkursas Bendruomenės sveikatos ambasadoriaus vardo nominacijai organizuojamas kartą per dvejus metus.

Pirmąja Sveikatos ambasadore 2014 metais rajone buvo išrinkta Nijolė Ona Kaselienė. 2016-aisiais Sveikatos ambasadorės vardas suteiktas lopšelio-darželio „Nykštukas“ papildomojo ugdymo pedagogei, kūno kultūros mokytojai ir auklėtojai Neringai Godliauskienei, 2018 metais – sporto klubo „Vilkas“ treneriui Vadimui Zelevui, 2020 m. – Sporto centro direktoriaus pavaduotojai ugdymui, sveikatos stiprinimo ir sporto klubo „Gabarytas“ prezidentei Miglei Ivanauskienei.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas