Šventupės kultūros namuose veikia LASS Ukmergės rajono filialo rankdarbių būrelio paroda.

Žmonės

Minėjome Baltosios lazdelės dieną

Audronė KREIZIENĖ

LASS Ukmergės rajono filialo pirmininkė

 

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Ukmergės rajono filialas kartu su Lietuvos aklųjų bibliotekos (LAB) Ukmergės padaliniu paminėjome Baltosios lazdelės dieną. Ta proga buvo atvykę svečių iš LASS Pasvalio rajono filialo. Į mūsų surengtą diskusiją „Kas man yra Baltosios lazdelės diena?“ labai maloniai įsijungė ir svečiai. Vėliau klausėmės pasvaliečių mišraus vokalinio ansamblio ,,Va – tai – va“, vadovaujamo Giedriaus Gumbelevičiaus, atliekamų dainų ir patys dainavome kartu su jais. Savo kūrybos eiles skaitė filialo narė Zita Sabulienė, o Elenos Suchockienės miniatiūrą perskaitė LAB Ukmergės padalinio vyriausioji bibliotekininkė Asta Girninė.

Po renginio A. Girnienė svečiams parodė Ukmergę, buvo labai smagu gėrėtis, kokia ji atsinaujinusi ir gražėjanti. Vaikščiojome parku, lipome ant piliakalnio, grožėjomės rudenėjančia Ukmergės panorama, stabtelėjome ant tilto, kur turėklą puošia Brailio raštu užrašyta daina „Balandžių daug Ukmergėj“ – Ukmergės LIONS klubo dovana miestui, apsilankėme Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje, kur apžiūrėjome A. Girnienės nertų kaukių parodą.

Pasvaliečiai labai pasidžiaugė, kad galėjo užlipti ant piliakalnio – jei ne neįgaliesiems skirtas patogus užvažiavimas, mūsų svečiai būtų į piliakalnį likę žiūrėti iš apačios. Dėkui svečiams už dainas, draugystę ir norą pamatyti mūsų Ukmergę. Savo miestą taip gera rodyti.

Dar vienas Baltosios lazdelės dienai skirtas renginys – LASS Ukmergės rajono filialo rankdarbių būrelio paroda ,,Darbai iš karoliukų“ veikia Šventupės kultūros namuose. Už suteiktą galimybę eksponuoti darbelius esame dėkingi Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Šventupės padalinio vyresniajai bibliotekininkei Genei Vaitkūnienei.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas