Žmonės

Svarbu žinoti gyvenimo ir dienos prasmę

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė

 

Ukmergės rajono policijos komisariate lankėsi ir su darbuotojais bendravo teologijos mokslų daktaras, Ruklos įgulos kapelionas, kunigas Arnoldas Valkauskas. Susitikime taip pat dalyvavo ukmergiškių pareigūnų kapelionas, kunigas Šarūnas Petrauskas.

Renginio metu kalbėta apie tai, su kokias iššūkiais pastaruoju metu susiduria visuomenė, kaip išgyventi tvyrančias įtampas politiniame valstybės gyvenime. Taip pat buvo paliestos asmeninės temos, kurios vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu aktualios kiekvienam žmogui. Anot kunigo A. Valkausko, daugybė psichologinių problemų kyla dėl vaikystėje patirtų traumų ar emociškai nebrandžių tėvų padarytų klaidų.

Kiekvienam žmogui yra svarbu suvokti gyvenimo prasmę. Kai atsiduriama sudėtingose sąlygose, svarbu žinoti, kokia yra didžioji gyvenimo ir kokia yra šios dienos prasmė.

„Daugelio dalykų išvengtume, jeigu suprastume, kas vyksta, kodėl su manimi tai vyksta“, – sakė A. Valkauskas. Svečias kvietė nuolat save analizuoti, užduoti klausimus: kas aš esu, kaip jaučiuosi, kodėl?..

Kunigas yra vienas iš šešių Lietuvos egzorcistų, todėl ukmergiškiams papasakojo apie laikomas išgydymo pamaldas, apie pasitaikančius apsėdimo atvejus.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas