„Jaunimas - mūsų sparnai į ateitį“, Jaunimas

Meno savaitės sumanymuose atsiskleidė vaikų talentas

Vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“ surengta Menų savaitė, kurioje dalyvavo visos ankstyvojo ir ikimokyklinio amžiaus vaikų grupės. Kiekvieną dieną mažųjų laukė skirtingos veiklos, suteikusios galimybę atskleisti mažųjų kūrybinius talentus.

Menų savaitė prasidėjo tapyba ant plėvelės. Vieni lauke, kiti grupių viduje, pirštais, teptukais ar vatos tamponėliais kūrė „spalvų sodus“. Potėpių labirintai vinguriavo per visą ištemptos plėvelės ilgį.

Antrąją dieną vyko įvairių formų akmenukų dekoravimas. Vaikai ne tik juos gražino, bet ir tyrinėjo akmens natūralias spalvas, tekstūrą, formą, storį. Vyko jaukus dialogas su gamta.

Menų savaitės viduryje surengtas mozaikos kūrimas iš spalvoto popieriaus geometrinių figūrų. Mažieji pasižymėjo fantazija – vos tik gavę priemones, iškart suskubo entuziastingai dėlioti mažas detales. Geometrinių figūrų kilimas, tarsi magiškas žemėlapis, traukė akis paklaidžioti po spalvingus kūrybos labirintus.

Mažieji menininkai taip pat miklino pirštukus minkydami modeliną ar naminę druskos tešlą bei dekoruodami savo kūrinius spalvingais makaronais, kriauklėmis bei kitais puošybos elementais.

Savaitę vaikai užbaigė visoje darželio erdvėje darydami širdeles. Širdies formos trafaretus kiekviena grupė užpildė norima gamtine medžiaga.

Visos savaitės metu vaikų darbai buvo fotografuojami, o iš nuotraukų sudėliotas koliažo paveikslas atspausdintas ant fotodrobės. Iš gamtinių medžiagų sukurtų širdelių nuotraukos skirtingomis spalvomis atsikartojo paveikslo drobėje ir tapo tarsi meilės menui simboliu.

Apie įsimintinas Menų savaitės akimirkas papasakojo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Birutė Didžiokaitė – Mackevičienė ir Jūratė Burokienė.

„G. ž.“ inform.

Vaikų lopšelio-darželo „Eglutė“ nuotr.

Mus remia:

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas