Žmonės

Prisijungė prie paramos akcijos Ukrainai

Vilma BELAPETRAVIČIENĖ

Bibliotekininkė ir užimtumo specialistė

 

Visa Jasiuliškių socialinės globos namų bendruomenė – gyventojai ir darbuotojai – geranoriškai prisijungė prie paramos akcijos „Ukmergė – Ukrainai“.

Globos namų gyventojai labai nerimauja dėl karo, supranta ir užjaučia visus Ukrainos žmones, likusius be savo namų, atskirtus nuo šeimų.

Karo siaubą patiriantiems ir iš pragaru virtusios tėvynės spėjusiems pabėgti Ukrainos žmonėms, apsistojusiems Ukmergėje, jasiuliškiečiai geranoriškai aukojo daug būtiniausių daiktų: pledų, miegmaišių, patalynės, rankšluosčių, būtiniausių rūbų… Globos namų gyventojai atvykėliams primezgė šiltų kojinių. Pasirūpinta ir asmens higienos reikmenimis bei priemonėmis, vaistais. Neliko pamiršti ir vaikai. Juos turėjo nudžiuginti knygelės spalvinimui, flomasteriai, pieštukai, dėlionės ir kt. Taip pat karo pabėgėlius pasiekė įvairūs konservai, makaronai, miltai, cukrus, kava, arbata, sutirštintas pienas, kiti maisto produktai. Jasiuliškiečiai, pasidalinę savo gerumu ir supratingumu, tikisi bent dalele prisidėję prie ukrainiečių gerovės.

Globos namų gyventojos Gražina Bagdonavičiūtė ir Zita Ščiučkaitė, norėdamos padėti nukentėjusiems nuo karo broliškos tautos žmonėms, jiems paaukojo savo sukauptus pinigėlius.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas