„Jaunimas - mūsų sparnai į ateitį“, Jaunimas

Orientacinis žaidimas „Ukmergė – lobių sala“

Jono Basanavičiaus gimnazijos 3–4 klasių mokiniai geografijos pamokų metu prisijungė ir dalyvavo tarptautinėje viešų geografiją populiarinančių renginių platformoje „Geografijos naktis“. Joje dalyvauti pakvietė Europos geografinių asociacijų organizacija (EUGEO), Tarptautinė geografų sąjunga (IGU) ir Lietuvos geografų draugija.

„Geografijos naktis“ – tai geografinių renginių platforma, kurią 2017 m. nacionaliniu mastu pirmąsyk inicijavo Prancūzijos nacionalinis geografijos komitetas. EUGEO pastangomis ši iniciatyva išplito Europoje, o įsijungus IGU – visame pasaulyje. „Geografijos naktis“ pirmąkart surengta 2016 metais Kroatijoje, Zadaro mieste.

Jono Basanavičiaus gimnazijos moksleiviai leidosi į ypatingą atradimų kelionę – orientacinį žaidimą po lobių sala virtusį miestą.

Tam, kad galėtų atlikti žaidimo užduotis, surasti reikiamus objektus ir atsakyti į klausimus, jiems teko prisiminti Ukmergės legendas ir istorinius faktus. Taip pat ieškoti atsakymų ir surinkti visą lobių skrynią. Dalyvių laukė net 12 slapčiausių miesto vietų, kurias turėjo atrasti ir kiekvienoje iš šių atlikti joje aprašytą užduotį.

Šio orientacinio žaidimo dalyviai patyrė ne tik geografijos galias, naudą, bet ir jos dovanojamą pasaulio pažinimo džiaugsmą.

Jono Basanavičiaus gimnazijos informacija ir nuotraukos

Mus remia:

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas