A. Talalienė.

Žmonės

„Ryto“ mokykla turi naują direktorę

Nuo spalio 18 dienos Ukmergės „Ryto“ specialiosios mokyklos direktoriaus pareigas pradėjo eiti konkursą laimėjusi Agnė Talalienė, šioje įstaigoje dirbanti nuo 1999 metų rugsėjo pirmosios. Iki šiol ji buvo logopedė ikimokyklinio ugdymo grupėje, surdopedagogė.

„Ryto“ specialioji mokykla nuolatinio vadovo neturėjo nuo 2017 metų rudens, kai buvusi direktorė savo noru atsisakė pareigų. Kadangi tuomet dėl valstybės politikos nebuvo aišku, ar įstaiga išliks, rajono savivaldybė neskubėjo skelbti konkurso. Pastaruosius ketverius metus laikinai specialiosios mokyklos vadovo pareigas ėjo Violeta Markevičienė.

Nusprendus, kad ši regioninė įstaiga, kurią lanko vaikai ne tik iš Ukmergės, bet ir aplinkinių rajonų, ateityje nebus naikinama, nutarta paskelbti konkursą direktoriaus pareigoms užimti. Deja, du kartus neatsirado norinčiųjų kandidatuoti.

Kaip „Gimtajai žemei“ sakė rajono savivaldybės administracijos Personalo, civilinės metrikacijos ir dokumentų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Bagdonavičienė, trečią kartą konkursas „Ryto“ specialiosios mokyklos direktoriaus pareigoms eiti buvo paskelbtas šių metų gegužės 28 dieną. Atrankoje, vykusioje rugsėjo 28 dieną, dalyvavo viena pretendentė – A. Talalienė.

Naujoji įstaigos vadovė yra baigusi Šiaulių universitetą.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Lina :
    Šilčiausi sveikinimai naująjai diroktorei!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas