„Ir senjorui, ir jaunam“, Naujausi, Žmonės

Biblioteka, „Prisijungusi Lietuva“ ir Vytenis Pauliukaitis kviečia į nemokamus nuotolinius renginius

Vlado Šlaito viešoji biblioteka vasario 24 dieną kartu su projektu „Prisijungusi Lietuva“ kviečia ukmergiškius dalyvauti nemokamame nuotoliniame edukaciniame renginyje, padėsiančiame patobulinti savo skaitmeninio raštingumo įgūdžius ir iš arčiau susipažinti su projekto ambasadoriais – režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu, e. skautų tarybos nariu Luku Keraičiu ir e. skautu Kristijonu.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ apima visą Lietuvą – jame dalyvauja daugiau nei 700 bendruomenių, kurios nori mokytis, tobulėti ir susipažinti su šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis. Tarp jų yra net aštuonios iš Ukmergės miesto bei rajono.

Dar nevėlu pasisemti įkvėpimo mokytis iš kitų ir pasitikti pavasarį su naujomis žiniomis. Tad visi, norintys sužinoti elektroninių laiškų ir internetinių dokumentų rašymo bei kūrimo subtilybių, kviečiami vasario 24-ąją, 17 valandą, prisijungti prie nuotolinio renginio „Efektyvus bendravimas internete: dalijimasis dokumentais, etiketas ir naudingi triukai“. Renginys bus transliuojamas tiesiogiai Facebook renginio platformoje. Jo metu dalyviai susipažins net su keturiais savo srities specialistais – režisieriumi, TV projektų vedėju V. Pauliukaičiu, e. skautų tarybos nariu bei TV ir radijo laidų vedėju Luku Keraičiu, e. skautų atstovu Kristijonu bei Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Informacijos ir inovacijų skyriaus vedėja Jurgita Mačiuliene, kuri viena iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo rengti šiuos mokymus. Renginio metu bus galima išgirsti apie praktišką gyvenimiškos frazės „Pagal rūbą sutinka, pagal protą išlydi“ pritaikymą internete – visą tiesą apie bendravimo internete etiketą bei gero įspūdžio palikimą kitam draugišku, paslaugiu ir suprantamu bendravimu, rašymo taisykles.

Ir tai dar ne viskas! Renginio metu bus galima užduoti rūpimus klausimus bei specialioje formoje užsiregistruoti į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus.

Ir kaip gi be žaidimų ir dovanų? Užsiregistravusieji į mokymus automatiškai dalyvaus loterijoje, kurios pagrindinis prizas – e. apyrankė + saldi dovanėlė. Na, o puikus pasirodymas renginio metu vyksiančioje viktorinoje gali lemti kitų prizų laimėjimą.

Pasak rengėjų, tai bus ne tik informatyvus, bet ir smagus, įtraukiantis renginys, todėl laukiama prisijungiant. Na, o tie, kurie yra pakankamai smalsūs ir imlūs informacijai, kviečiami dalyvauti ir kituose renginiuose vasario 23–25 dienomis.

„G. ž.“ inform.

Mus remia:

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas