E. Pašilis.

Aktualijos, Naujausi, Žmonės

Grįžta dirbti į Ukmergės teismo rūmus

Vasario 2-ąją Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimą, pasirašė dekretą dėl Evaldo Pašilio skyrimo Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų teisėju ir priėmė jo priesaiką.

Pasak prezidento, E. Pašilio ištarta priesaika yra didžiulis įsipareigojimas Tautai ir Valstybei, o principingas jos laikymasis, pagarba teisei ir kiekvienam žmogui – kasdienio darbo esmė.

Prisiekusiam teisėjui šalies vadovas palinkėjo išlikti nepriklausomam ir ištikimai laikytis teisėjo priesaikos žodžių.

Buvęs generalinis prokuroras E. Pašilis grįš į Ukmergės teismą, kuriame dirbo iki 2015 m. gruodžio. Lietuvos prokuratūrai vadovavusio ukmergiškio kadencija baigėsi 2020-ųjų gruodžio 29 dieną.

Praėjusią savaitę visi šešiolika Teisėjų tarybos narių pritarė prezidento dekretui 47 metų E. Pašilį paskirti Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmų teisėju.

Prieš tapdamas generaliniu prokuroru E. Pašilis beveik 16 metų dirbo Ukmergės rajono apylinkės teisme, taip pat yra buvęs šio teismo vadovu.

E. Pašilis buvo atrinktas kaip geriausias pretendentas į Europos Sąjungos Bendrąjį Teismą, tačiau jo kandidatūrai nepritarė G. Nausėda.

„G. ž.“ inform.

Lietuvos Respublikos prezidento kanceliarijos/Roberto DAČKAUS nuotr.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Diagnoze :
  Zhttps://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2021/02/11/news/i-e-pasilio-nemalone-pakliuves-prokuroras-j-reksnys-teisme-skina-viena-pergale-po-kitos-18242051/ Jo ir gelumbauska integravo! Pirmas nuo galio, bet lainejo konkursa !!! Melagiu melagiai! Abu.
 • Landsbergis :
  Tai, kad savo nuomonės neturintis "prezidentas" nepritarė Pašilio kandidatūrai, byloja tik apie tai, kad tos vietos reikėjo "prezidento" užkulisio atstovams, iš tiesų valdantiems Lietuvėlę. Tai įrodo, kad Pašilis nepriklauso tiems užkulisiams, kurie į Europą pasiųs kokį Landsbergio statytinį.
 • Ogiui :
  Korupcija dziaugesi, kiseninis grizo!! Kaip lieps, taip ir nuteis.... turi tiek daug pinigu? Draugu armedzioji kartu?kiskis pradejo!
 • Ogi :
  Puiku! Sveikinam sugrįžus
 • Nu nu :
  Pedafilai dziaugesi!!! Nama bus is ko statyt ...
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas