Naujausi, Žmonės

Pagerbti pilietiški ukmergiškiai

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė

 

Spalio 2-ąją paminėta Policijos diena. Profesinės šventės proga Ukmergės rajono policijos komisariato vadovas Saulius Kazlauskas už pilietiškus poelgius padėkojo gyventojams, kurie padėjo užkardyti ar išaiškinti nusikaltimus, pagelbėjo atsidūrusiems bėdoje.

Pagrindinis apdovanojimas – statulėlė – įteiktas Žydrūnui Rinkevičiui. Jis įvertintas už tai, kad pastebėjęs pavojingai manevruojantį automobilį ėmėsi aktyvių veiksmų – pasivijo, naudodamas garsinį signalą privertė vairuotoją sustoti ir neleido važiuoti, kol neatvyko policijos pareigūnai. Pažeidėjui buvo nustatytas 2,87 promilės girtumas.

Padėkomis ir dovanomis apdovanoti dar 8 rajono gyventojai.

Už nepakantumą neblaiviems vairuotojams dėkota Sandrai Timofejevienei ir Jolitai Burlingienei. Moterys sekė įtartinai važiuojantį automobilį iki atvyko iškviestas patrulių ekipažas. Vairuotojui nustatytas 2,72 promilės girtumas.

„Topo centro“ darbuotoja Inga Šamotavičiūtė, įtardama sukčiavimą, taip pat suskubo skambinti į policiją. Jai abejonių sukėlė į parduotuvę atėjęs senyvo amžiaus vyras, lydimas romų tautybės asmens, kuris norėjo lizingu įsigyti mobiliojo ryšio telefoną. Pirkėjas sunkiai orientavosi aplinkoje. Jį atlydėjęs vyras, išgirdęs, kad kviečiama policija, pasišalino.

Andriui Daruliui ir jo bičiuliui Arūnui Janulevičiui Policijos komisariato viršininkas padėkojo už drąsą ir pagalbą nukentėjusiems asmenims. Pilietiški vyrai gynė motociklininkus, kuriuos sumušė du pažeidėjai, bei iškvietė policiją.

Padėkos žodžiai ištarti ir trims nepilnamečiams, kurie neliko abejingi savo draugo skausmui.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Jo :
    Lojalus valdziai! Sau naudos jeskantis!!!!! Stukaciai! K
  • Kitoks vardas :
    stukačiai

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas