Sutvarkyta pakrante malonu pasivaikščioti.

Naujausi, Žmonės

Miestiečiai švarino paupį

Praėjusį savaitgalį Miesto bendruomenė kvietė Ukmergės gyventojus į tradicinę „Tvarkdaraičio“ talką. Miestelėnai buvo raginami sutvarkyti viešąsias poilsio zonas, teritorijas prie savo sodų sklypų, gyvenamųjų namų.

Talkos organizatorius Miesto bendruomenės pirmininkas Julius Kazėnas pasidžiaugė, kad Šventosios paupyje jau ne pirmi metai talkina bendruomenės aktyvistai Genovaitė Tuskenytė, Svetlana Utenkova, Juozas Songaila, Vladimiras Oleinikas, Tomas Umbrasas, Aloyzas Kamarauskas. Nors organizatoriai tikėjosi, kad šiemet sulauks gausesnio savanorių būrio, bet ir su nedidele komanda buvo nuveikta daug darbų. Talkininkai rinko šiukšles, taisė paupyje esantį inventorių, retino menkaverčius krūmus, valė pakrantę.

J. Kazėnas apgailestavo, kad vis dar atsiranda tokių žmonių, kurie niokoja poilsiavietėse esančius suoliukus, sūpynes, išsuka varžtus, nukabina grandines. Anot jo, vieni viską gadina, kiti – remontuoja. Pirmininkas padėkojo ukmergiškiui Mariui Lukoševičiui, kuris savo iniciatyva sutvarkė visas sūpuokles. „Kai yra tokių entuziastų, nenusvyra rankos ir norisi toliau gražinti mūsų gimtąjį miestą“, – kalbėjo talkos organizatorius.

Jau ne pirmi metai Ukmergės miesto bendruomenė tvarko ir prižiūri Šventosios paupio teritoriją. Miestelėnų dėka čia buvo įrengtos trys poilsio zonos, o šį pavasarį sutvarkytas ir keliukas. Beje, dėl jo J. Kazėnas kreipėsi net į premjerą Saulių Skvernelį.

„Po laiško premjerui sulaukėme ir valdžios dėmesio. Buvo atvežta žvyro ir išlygintos duobės. Dabar palei paupį galima važiuoti automobiliais, dviračiais, malonu pasivaikščioti“, – džiaugėsi Miesto bendruomenės pirmininkas.

Jis taip pat norėjo padėkoti uždarųjų akcinių bendrovių „Ukmergės vandenys“, „Aplinkos tvarkymo technika“, „Ukmergės melioracija“, „Ukmergės versmė“ ir akcinės bendrovės „Ukmergės gelžbetonis“ kolektyvams ir jų vadovams Rimui Arlinskui, Leonui Paciūnui, Nerijui Stakauskui, Alvydui Šidlauskui, Vaclovui Pakuliui, sutvarkiusiems kelią į tokią reikalingą miestiečiams pasivaikščiojimų vietą.

„Taip pat dėkojame už pagalbą prižiūrint tvarką paupyje rajono Policijos komisariato pareigūnams ir jų vadovui Sauliui Kazlauskui“, – geradarius vardijo J. Kazėnas.

„G. ž.“ inform.

J. KAZĖNO nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Ukm. :
    Jonava .Sirvintai lenkia Ukmerge tikrai!

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas