Renginio dalyviai.

Aktualijos, Jaunimas, Žmonės

Rajono moksleivius pakvietė ,,Geografijos naktis“

Vasario 20 d. Jono Basanavičiaus gimnazijoje geografijos metodinio būrelio mokytojai rajono moksleiviams organizavo geografinį konkursą ,,Geografinė naktis“. Renginyje dalyvavo Antano Smetonos, Jono Basanavičiaus, Želvos, Siesikų ir Taujėnų gimnazijų, „Šilo“, Senamiesčio, Pašilės progimnazijų, Dukstynos ir Užupio pagrindinių mokyklų mokiniai.
Atidarymo metu jaunuosius geografijos entuziastus pasveikino gimnazijos direktorius Valentinas Gendvilis. Pradžioje mokiniai įsikūrė, susipažino su aplinka. Vėliau pristatė savo mokyklas, susiskirstė į komandas ir užuominų pagalba patraukė ieškoti Senamiesčio progimnazijos, kad apžiūrėtų neseniai atidarytą observatoriją. Į gimnaziją grįžusios komandos gavo užduotis atpažinti picas ir kuo daugiau išvardinti jų pavadinimų, susijusių su geografija. Taip pat vyko susitikimas su keliautoju Mariumi Gružausku, klausėsi paskaitos ,,Aukščio priklausomybė“. Po to visi įsitraukė į orientacines užduotis po mokyklos erdves, kūrė eiles, žaidė judriuosius žaidimus, šoko kitų šalių tautinius šokius. Paryčiais žiūrėjo kino filmą. Naktis neprailgo, nes buvo daug veiklų.
,,Taip užgimė graži mokinių bendrystė, kuri įpareigoja „Geografijos naktį“ padaryti tradiciniu renginiu“, – sakė geografijos metodinio būrelio pirmininkė Daiva Prokapienė.
„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas