Dauguma gyventojų prašymų posėdžio metu sulaukė pritarimo.

Aktualijos, Naujausi

Posėdžiavo Saugaus eismo komisija

Balandžio 8 dieną į posėdį buvo susirinkusi Ukmergės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija. Posėdžio metu išnagrinėti klausimai ir priimti sprendimai, gerinantys eismo saugumą mieste ir rajone. Į gyventojų bei įstaigų prašymus reaguota konkrečiais veiksmais – nuo naujų kelio ženklų įrengimo iki eismo organizavimo pakeitimų.

Rajono savivaldybė informuoja, kad Saugaus eismo komisija pritarė Ukmergės m. Artilerijos skersgatvio gyventojų prašymui – Artilerijos skersgatvyje, ties sankryža su Žalgirio gatve, abiejose pusėse bus įrengti draudžiamieji kelio ženklai Nr. 333 „Stovėti draudžiama“. Patenkintas ir Kurėnų kaimo gyventojų prašymas – Kurėnų kaimo Ežero gatvėje, šalia degalinės „Circle K“ ir prie sankryžos su Ukmergės gatve, riboti sunkiasvorio transporto eismą įrengiant kelio ženklus Nr. 304 „Krovininių automobilių eismas draudžiamas“ ir 332 „Sustoti draudžiama“. Pritarta MB „Ventidus“ prašymui užtikrinti automobilių stovėjimo tvarką prie sklypo, esančio Vasario 16-osios g. 35A, Ukmergė –  iki šiol čia buvęs kelio ženklas Nr. 332 „Sustoti draudžiama“ bus pakeistas kelio ženklu Nr. 303 „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“ su papildoma lentele Nr. 832 „Darbo dienos“.

Komisija pritarė ir Deltuvos seniūnijos seniūno prašymams – Deltuvos miestelyje, Paliepės g. 1, bus sužymėtos automobilių stovėjimo vietos aikštelėje, o prie šioje aikštelėje esančios saugumo salelės bus atliktas kelio ženklinimas Nr. 1.4 „Geltona ištisinė linija“; sferinių kelio veidrodžių įrengimui Parko gatvės ir Jurginų tako sankryžoje, Dainavos kaime bei prie išvažiavimo iš daugiabučio kiemo, esančio Gėlių g. 1, Deltuvos miestelyje. Aptarnaujančio transporto privažiavimo užtikrinimui prie atliekų konteinerių aikštelės, esančios Žiedo g. 3, Ukmergėje, kelias nuo automobilių statymo vietų iki šios aikštelės bus atskirtas įspėjamaisiais kelio stulpeliais. Patenkintas Pivonijos seniūnijos seniūno prašymas – Gailiūnų ir Žuklių kaimuose, pagal suderintas schemas, sankryžos bus sužymėtos pirmumo kelio ženklais Nr. 201/202 „Pagrindinis kelias“/„Pagrindinio kelio pabaiga“ bei Nr. 203 „Duoti kelią“. Taip pat Saugaus eismo komisija pritarė kelio ženklų pašalinimui: Nr. 312 „Nurodyto transporto eismas draudžiamas“, esančio prie pastato Kęstučio a. 1, Ukmergėje; Nr. 528 „Stovėjimo vieta“ su papildoma lentele Nr. 846 „Neįgalieji“, esančio prie pagrindinio įėjimo į pastatą Kęstučio a. 3, Ukmergėje. Nuspręsta Jakutiškių kaime, Pergalės ir Jakutiškių gatvių sankirtoje, esantį kelio ženklą Nr. 203 „Duoti kelią“ pakeisti ženklu Nr. 204 „Stop“ ir atlikti horizontalų kelio ženklinimą Nr. 1.11 („Stop“ linija) ir 1.19 (užrašas „STOP“).

Saugaus eismo komisija nepritarė dviejų greičio mažinimo kalnelių įrengimui ties Pergalės g. 2, Jakutiškių kaime. Taip pat nutarė pasiūlyti Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktoriui apsvarstyti galimybę vietoje kelio ženklų Nr. 552/553 „Gyvenamoji zona“/„Gyvenamosios zonos pabaiga“ įrengti kelio ženklus Nr. 542/545 „Riboto greičio zona“/„Riboto greičio zonos pabaiga“.

Krekšlių seniūnaitijos seniūnaičio prašymas riboti automobilių eismą kelyje iki namų, esančių Geologų g. 19 ir 21, Ukmergėje, bei Gogolio gatvės gyventojų prašymas įrengti du greičio mažinimo kalnelius Gogolio g., Ukmergėje atidėti iki kito posėdžio.

Rajono savivaldybės administracija kviečia gyventojus ir toliau aktyviai teikti pasiūlymus bei pastebėjimus ir taip prisidėti prie saugesnės aplinkos kūrimo Ukmergėje.

„G. ž.“ inform.

Rajono savivaldybės administracijos nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas