LFF prezidentas E. Stankevičius rajono vadovams dovanojo futbolo marškinėlius.

Naujausi, Sportas

Aptarė bendradarbiavimo galimybes

Gegužės 12 dieną savivaldybėje lankėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovai ir kiti atsakingi asmenys.

Pasak rajono savivaldybės pranešimo, su LFF prezidentu Edgaru Stankevičiumi, viceprezidente Diana Jonaitiene, generalinės sekretorės pavaduotoju Vaidotu Zajarsku, Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentu Deividu Šemberu ir „FKS Ukmergė“ komandos vadovu Benu Tereku susitiko ir bendravo meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis, administracijos direktorė Inga Pračkailė ir mero patarėja Goda Juzėnaitė.

Susitikimo metu aptartos rajono savivaldybės ir LFF bendradarbiavimo galimybės, kalbėta apie iniciatyvas bei sprendimus, galinčius stiprinti šios šakos sportą Ukmergės rajone.

„G. ž.“ inform.

Savivaldybės administracijos nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Patarčiau :
    Cia nieko nedaryti, nes vistiek niekas niekur neis. Dbr visi tik toke ar instagrame sėdi. Ir dar sunku išjudinti direktoriukus, kurie jaučiasi karaliais provincijos. Turi savo siltas vietas, duoda savo žmonoms ir draugeliams viena-kitą eura užsidirbti ir viskas tvarkoj
  • To ziogas :
    Pasidomėk-tada parašyk
  • Stebėtoja :
    O toliau - Gondolos 😁😁😁
  • Ziogas :
    O kiek ukmergiskiu krepsininku ir futbolininku tose komandose? Ar yra nors vienas?Cia Vilniaus komandos,tik ant marskineliu ukmerge.
  • Bus :
    Krepšinis yra, futbolas yra, ledo ritulio reikia....Va aplinkiniai rajonai neturi nieko nieko
  • ukmerge :
    ir kas toliau?!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas