Parodos autorė.

Kultūra

Surengta sapnų gaudyklių paroda

Jasiuliškio bibliotekoje eksponuojama Jasiuliškių socialinės globos namų gyventojos Zitos Ščiučkaitės nertų sapnų gaudyklių paroda.

Sapnų gaudyklė – tai magiškas Šiaurės Amerikos indėnų talismanas, saugantis žmogų nuo blogų sapnų. Apskritime išnertas voratinklis visus blogus sapnus sugauna, lieka tik gerieji. Sapnų gaudyklė gali būti ir namų interjero puošybos elementas.

Parodoje galima išvysti įvairių dydžių, raštų, spalvų, papuošimų, akį veriančių kūrinių. Dabar užsukus į biblioteką pirmiausia žvilgsnis krypsta ne į knygas, o į parodos stendą.

Visas gaudykles užimtumo centre „Ąžuolas“ nėrė Zita, o užbaigti darbelius iki galo jai padėjo darbuotoja Inga Girnienė. Tai kruopštus, kūrybinis, fantazijos reikalaujantis darbas.

„Visų Zitute vadinama kūrėja yra labai darbšti, kruopšti, mėgstanti rankdarbius, skaitanti knygas, dalyvaujanti visuose renginiuose. Linkime jai savo kūrybines mintis paversti realiais darbais, o darbus pristatyti visuomenei“, – sakė šią informaciją pateikusi bibliotekininkė ir užimtumo specialistė Vilma Belapetravičienė.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas