Tradicinės kasmetinės rajono tautodailės parodos dalyviai.

Kultūra, Naujausi

Ukmergės rajono tautodailės paroda

Vasario 7-ąją Ukmergės kultūros centro dailės galerijoje atidaryta tradicinė kasmetinė rajono tautodailės paroda. Iš viso joje eksponuojami 187 įvairia technika sukurti darbai. Paroda veiks iki kovo 1 dienos.

Parodos organizatorius – Ukmergės tautodailininkų draugija, savo gretose turinti 38 narius. Iš jų dvidešimt šeši savo darbus eksponuoja šių metų parodoje. Be to, savo kūrybą pristato dar vienuolika autorių, nepriklausančių draugijai.

Atidarymo metu Ukmergės tautodailininkų draugijos pirmininkas Stanislovas Zinkevičius pasidžiaugė, kad šiemet paroda tapo tarptautine – joje savo kurtus gerdanus (ukrainietiško tautinio kostiumo papuošimus) pristato mūsų krašte gyvenati ukrainietė Aleksand-ra Sokolova.

Taip pat S. Zinkevičius pranešė žinią, kad pavasarį Ukmergės tautodailininkų draugijos gretas papildys Kultūros centro Deltuvos, Vidiškių ir Krikštėnų skyrių darbuotojos, kuriančios lietuviškus sodus ir audžiančios, pinančios tautines juostas.

Renginio metu skambėjo folkloro ansamblio „Pyniava“ (vadovė Vilma Mulevičiūtė-Sabaliauskienė) atliekamos dainos. Sveikinimus, linkėjimus ir dovanas mūsų krašto kūrėjams atvežė kolegos iš Panevėžio ir Rokiškio rajonų.

Kultūros centro dailės galerijos darbo laikas: II–V – 15–19 val., VI – 12–16 val. Galerija kitu laiku atidaroma likus valandai iki Kultūros centre vykstančio renginio.

Ukmergės kultūros centro informacija

Laimutė Dzigaitė prie savo sukurtų žolynų paveikslų.

Parodos atidarymo momentas.

Audronės VIRBALIENĖS nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas