Autorius mielai dalino autografus.

Kultūra, Naujausi

Bibliotekoje pristatyta knyga „Angelo pėdos“

Dr. Sigita ASTIKIENĖ

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos direktorė

 

Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje vyko ukmergiškio poeto, fotografo, menininko Albino Kuliešio naujausios poezijos knygos „Angelo pėdos“ sutiktuvės. Renginyje dalyvavo Raguvos kultūros centro meno vadovė, muzikos ir dainų kūrėja bei atlikėja Rima Žudienė. Knygą pristatė Juozo ir Alfonso Keliuočių palikimo studijų centro pirmininkė, Rokiškio krašto kultūros žurnalo ,,Prie Nemunėlio“ redaktorė Alicija Matiukienė.

Naująją poezijos rinktinę sudaro trys skyriai: „Angelų pėdomis“, „Meilės ilgesys“ ir „Ieškojimai“. Leidinys iliustruotas autoriaus meninėmis fotografijomis. Kiekviena jų – ypatinga, turinti savo atsiradimo istoriją. „Angelo pėdos“ atskleidžia žmogaus ryšį su savaisiais angelais, pateikia daugiasluoksnį mūsų dvasinio pasaulio matymą ir pajautimą, knygoje vyrauja filosofiniai apmąstymai. Pagal autoriaus poeziją yra sukurta ir ne viena daina – daugeliu jų klausytojus džiugina atlikėja R. Žudienė.

Pasakodamas apie knygos atsiradimą, jos autorius džiaugėsi, kad leidybą parėmė daugybė kūrybai ir poezijai neabejingų žmonių tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Poetas pasidalino ir neeilinėmis fotografijų, kuriomis iliustruota knyga, istorijomis. Po renginio gausus būrys poezijos mylėtojų norėjo pabendrauti, įsigyti knygų su autoriaus autografu.

Naujausią poeto A. Kuliešio knygą „Angelo pėdos“ galima rasti Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje bei visuose jos padaliniuose. O su šio leidinio pristatymu autorius ir toliau planuoja keliauti po Lietuvos miestus ir miestelius, džiugindamas žmones savo kūryba.

A. Kuliešis pasakojo apie leidinio atsiradimą.

A. Kuliešis yra Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narys, Ukmergės kino ir foto klubo „Horizontas“ vadovas, Ukmergės literatų klubo narys. Būdamas fotografas profesionalas surengė daugiau kaip 12 personalinių fotografijos parodų Lietuvoje ir užsienyje. Yra išleidęs dvi poezijos knygas: „Žodžiai, kuriais tu netikėjai“ ir „Pamesti eilėraščiai“, du meninės fotografijos albumus „Kelionės po Lietuvą akimirkos“, atvirukų rinkinius, skirtus Ukmergei bei Rokiškiui, yra fotografijos ciklo „Kūrėjų veidai – Lietuvos menininkai“ autorius. Taip pat A. Kuliešis – respublikinio meno kūrėjų festivalio „Langas į širdį“ organizatorius. Prieš metus įkūrė dvi galerijas – „Baltojo paukščio“ mini galeriją savo tėviškėje Toliūnuose bei „Grafo galeriją“ Ukmergėje.

Stasio SUDEIKIO nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas