Kultūra

„Tikėkitės netikėto“

Kamerinių teatrų ir performansų festivalis „Camera obscura“ įsibėgėjo. Kaip gi be muzikinių projektų? Šiemet festivalyje ukmergiškiams pažįstami veidai prisistato nauju duetu. Lapkričio 3-ąją Meno mokyklos koncertų salėje – eksperimentinės/improvizacinės muzikos duetas „BEKELE“.

Apie bendradarbiavimą, sąsajas su Ukmerge ir ko galima tikėtis paklausėme abiejų narių – Armos Aghartos (Armanto Gečiausko) ir Arno Mikalkėno.

 

Kaip susibūrė jūsų duetas?

A. A.: Anksčiau kartu esame groję įvairiuose projektuose, o pernai nusprendėme susitikti Kaune, JAZZ akademijoje, ir įrašyti muzikos dviese. Įrašėme. Atrinkome keturis kūrinius ir išleidome kasetę. Taip gimė „Bekele“.

A. M.: Armanto veiklą stebiu ir mėgaujuosi ja gana senai. Idėja groti kartu visada buvo, tačiau materializavosi pernai, kasetės pavidalu.

Kokių sąsajų turite su Ukmerge?

A. A.: Paauglystėje „tranzuodavau“ iš Jonavos į klubo „Rockmergė“ koncertus. Buvo smagu, atsirado vietos draugų, be to, Ukmergėje gyvena nemažai mano giminių. Vėliau, dėka „Camera Obscura“, teko gana dažnai Ukmergėj koncertuoti, niekada nepamiršiu koncertų senojoje autobusų stotyje arba Kambario teatre. Ukmergę laikau savo antruoju miestu.

A. M.: Mano žmona yra iš Ukmergės, todėl sąsajos nemenkos.

Kokią muziką grojate ir ko galima tikėtis vakaro metu?

A. A.: Grojame įvairiais elektroniniais instrumentais struktūruotą improvizacinę muziką. Tikėkitės netikėto, kaip visada.

A. M.: Sunku apibūdinti muzikos žanrą ar stilių – nepavadinčiau eksperimentine ar grynai improvizacine. Grojame muziką, kuri susideda iš įvairių subkultūrinių ir akademinių patirčių. Tikėtis nerekomenduočiau. Rekomenduočiau atvykti į koncertą ir aktyviai sudalyvauti mūsų garsiniame seanse.

Kalbėjosi Skaistė VASILIAUSKAITĖ-DANČENKOVIENĖ

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas