Asociatyvi nuotrauka.

Kultūra

Paminėsime trumpiausią naktį

Vilma MULEVIČIŪTĖ-SABALIAUSKIENĖ

Žmogus yra žmogus, ar gyveno kažkada, ar dabar, po šiandienos saule. Pergyvenus žiemą kiekvienam iš mūsų labai svarbu yra sulaukti vasaros, šiltojo periodo, kad pajustum palaimą. Todėl Joninių ar Vasarvidžio šventė kviečia keliauti ten, kur žalia, kur žydi, kur galima rasti vandens, tiesiog po ilgos ir šaltos žiemos atsikvėpti gamtos harmonijoje.

Kad ir kokie būtų jūsų planai trumpiausiai vasaros nakčiai, keliaukite į gamtą, pasibūkit užmiestyje, kad tikrai pajustumėte Joninių stebuklą.

Dar negalime laisvai be apribojimų susitikinėti, betarpiškai bendrauti, bet galbūt greitai baigsis suvaržymai ir galėsime pasidžiaugti gražiais renginiais, gausiais susibūrimais, smagiais pasibuvimais.

Tačiau ir šių metų trumpiausia naktis bus paminėta. Kaip ir kiekvienais metais stebuklingą naktį kviečia švęsti stovyklavietė River Camp Lithuania Šventupėje. Čia laukia Joninės su roko prieskoniu. 23 d. nuo 18 val. – atrakcijos, žaidimai, gyvo garso koncertas, trumpiausios nakties burtai.

Dėdienytės ir Agotėlės gerbėjus pradžiugins etnopokalbiai Joninių tematika Kultūros centro „Facebook“ paskyroje.

Neužmiršime ir varduvininkų. Visuose mūsų rajono kaimeliuose ir miesteliuose sveikinsime juos, pinsime vainikus, puošime aikštes ir namų duris bei ieškosime paslaptingojo paparčio žiedo.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas