Kultūra, Naujausi

Į Ukmergę grįžta kinas

Arvydas PĖŠINA

 

Balandžio 30-ąją po kelių mėnesių pertraukos visoje šalyje duris atvers kino teatrai. Filmai bus pradėti rodyti ir Ukmergės kultūros centre. Kviečiame ukmergiškius į pirmuosius kino seansus.

Žiūrovus Kultūros centras pasitiks net su keturiais naujais filmais. Pirmasis – fantastinė veiksmo juosta „Mortal Kombat“. Tai vizualiai efektingas filmas, kupinas kovų, veiksmo. Manoma, kad jis šiais metais bus vienas populiariausių. Kitas filmas – kriminalinė drama „Perspektyvi mergina“, vienas geriausių filmų, nominuotų penkiems „Oskarams“. Šeštadienį visai šeimai pristatoma lietuviškai įgarsinta „Siela“. Animacinė nuotykių komedija pasakoja apie anapusinį gyvenimą ir jo taisykles. Siaubo komedija „Mainai su žudiku“ pasakoja apie septyniolikmetę merginą, sukeistą kūnais su žudiku ir pastangas vėl likti savimi…

Visą filmų repertuarą galite pamatyti puslapyje www.kc.ukmerge.lt. Ten pat galite įsigyti ir bilietus.

Kultūros centras žiūrovus pasitiks atsinaujinęs. Pirmo aukšto fojė pakeista grindų danga, sumontuota nauja rūbinė. Kino mėgėjus maloniai nustebins žiūrovų salė. Čia įrengta nauja dolby surround kino garso sistema. Todėl žiūrovai ne tik matys kokybišką vaizdą ekrane, bet ir mėgausis puikiu garsu.

Planuojama, kad trečiadieniais–penktadieniais vyks po du kino seansus, šeštadieniais–sekmadieniais – po tris, kurių vienas bus skiriamas mažiesiems. Pirmadieniais ir antradieniais kino filmai nebus rodomi.

Bilietų kaina į kino filmus nepakito: 2D filmai – 4 eurai, 3D – 5 eurai, liko ir nuolaidos senjorams, neįgaliesiems, grupėms ir vaikams iki 7 m. Nors bilietų kasa trečiadieniais–penktadieniais dirbs nuo 17 iki 19.30 val., šeštadieniais–sekmadieniais nuo 12.30 iki 18.30 val., žiūrovų prašoma bilietus įsigyti internetu. Taip bus išvengiama stovėjimo eilėje, būriavimosi prie kasos. Perkant bilietą kasoje, bus privaloma ir registracija. Nepanaudotų kino kvietimų į kino filmus laikas pratęsiamas iki šių metų pabaigos.

Einant į kino filmus reikia laikytis visų karantino laikotarpio reikalavimų ir sėsti griežtai į biliete nurodytas vietas. Dėl būtinybės laikytis dviejų metrų atstumo ir apriboto žiūrovų skaičiaus salėje gali būti tik 150 žmonių.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas