Kultūra, Naujausi

Magiškas miškas mieste laukia švenčių

Arvydas PĖŠINA

Po Ukmergę važinėjantis Kalėdų Senelis, vakare dangų mikrorajonuose nušvietę iškilmingi fejerverkai, senamiestyje įsikūręs magiškas miškas priminė apie artėjančias gražiausias metų šventes.

Gruodžio 12-osios vakarą mieste nušvito magiškas miškas. Prie Kultūros centro spalvotomis lemputėmis apsirėdė Kalėdinė eglė. Šiemet ji be žaisliukų, papuošta tik spalvotomis mažomis lemputėmis. Todėl visas jos grožis atsiskleidžia tik sutemus. Čia yra ir pašto dėžutė, į kurią mažieji gali dėti savo laiškus Kalėdų Seneliui. Įmetus laišką, eglutės lemputės pradeda mirksėti ir pasigirsta Kalėdinė muzika.

Šalia eglutės įsikūrė magiški, šviečiantys gyvūnai, o prie Kultūros centro dailės galerijos – visas būrys nykštukų. Jos languose nušvito ir Vaidos Adomavičiūtės fotografijų paroda „Kaleidoskopai“. Tą vakarą ant Kultūros centro sienos buvo rodomi kalėdiniai paveikslėliai.

Prie Švč. Trejybės bažnyčios praeivių žvilgsnius traukia „Kaimynų“ bendruomenės ir rajono tautodailininkų dovanota Prakartėlė.

Žuvų gatvėje išdygo Meilės-draugystės labirintas. Jį perėjus patenkama prie Linkėjimų medžio. „Zyledekor“, papuošusi Žuvų gatvę, kvietė ant žaisliuko parašyti linkėjimą ir jį pakabinti ant šio medžio.

O piliakalnis šiemet pasipuošė magiškomis žvėrių figūromis ir šviečiančiais medeliais.

Šventinę nuotaiką kuria ir įstaigos, organizacijos, prekybininkai, kiti miestelėnai, savo teritorijose ne tik įžiebę įvairiaspalves girliandas, jas papuošę kalėdinėmis dekoracijomis, bet ir „apgyvendinę“ žybsinčius miško žvėrelius.

AUTORIAUS nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Jo :
    Proto ubagai, dg.nieko! Apart butelio nieko nematė ir matyt nesugeba. Gražu ...?!?! N.Vilnios pacientai.

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas