Iš kairės – Julius Petrikas, Leonarda Šanteriova, V. Ivanauskienė ir Tauras Gūdmantas Baltijos pajūryje, prie Olando kepurės.

Kultūra

Klubo nariai parodoje susipažino su naujovėmis

Kovo 8-ąją grupelė ukmergiškių buvo išvykę į Klaipėdą. Naujųjų medijų meno klubo „Pozityvas“ nariai lankėsi „Foto ir Video“ parodoje, kurią organizavo Fotoaparatas.lt.

„Parodoje savo naujoves demonstravo „Canon“, „Panasonic“, „Sony“, „Sigma“, „Tamron“, „Samyang“, „Epson“, „Nanlite“, „Zhiyun“, „Cooph“, „Datacolor“, „Fujifilm“, „Olympus“ ir kitų gamintojų atstovai. Smagu buvo ne tik apžiūrėti, bet ir iš arčiau susipažinti su fotoaparatais, objektyvais, stovais ir įvairiausiais kitais priedais“, – grįžusi iš parodos įspūdžiais dalijosi Vijolė Ivanauskienė.

Gamintojų atstovai išsamiai pristatė naujus produktus. Parodos dalyviai turėjo galimybę išbandyti įvairios fototechnikos galimybes, jiems pozavo modeliai. Taip pat buvo galima palyginti parodoje pristatomą techniką su savo turima, pagilinti žinias, susipažinti su naujovėmis.

Po įdomaus ir naudingo renginio ukmergiškiai Klaipėdoje aplankė garsųjį „Meridianą“, nuvyko pasivaikščioti prie Olando kepurės – beveik 25 m aukščio skardžio Baltijos jūros pakrantėje, Pajūrio regioniniame parke.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas