Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Gelbėtojai vadavo automobilyje įstrigusį vyrą

Gegužės 15-ąją Ukmergės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad  kieme stovinčiame automobilyje užsitrenkė vyras. Jis nurodė, kad jam trūksta oro, kilo panika, nes negali atidaryti nei durų, nei lango. Atvykę gelbėtojai išdaužė automobilio BMW langą ir viduje įstrigusį vyrą išlaisvino.

Gegužės 12-ąją, 16.45 valandą, gautas pranešimas, kad Ukmergėje, Vilniaus gatvėje, iš apleisto trijų aukštų pastato rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams pirmame buvusios mokyklos aukšte, koridoriuje, degė medinės grindys. Išdegė apie 2 kvadratinius metrus grindų.

Gegužės 13-ąją gaisrininkai vyko į Pivonijos seniūnijos Antakalnio III k., kur gyvenamojo namo dūmtraukyje degė suodžiai.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas