Ukmergės sporto centro sportininkai ir jų treneriai.

Sportas

Komanda iškovojo 15 medalių

Gegužės 2 dieną Rokiškio arenoje vyko Lietuvos sambo mokinių čempionatas. Jame puikiai pasirodė Ukmergės sporto centro sportininkai.

Ukmergės klubui atstovavo 16 sportininkų, jie į namus parsivežė net 15 medalių.

Techniškiausiu varžybų kovotoju išrinktas Denis Abizov. Pirmas vietas pelnė Amelija Kuzina, Ugnė Amankavičiūtė, Markas Morkūnas, Kajus Linartas, D. Abizov, antri buvo Patricija Laskauskaitė, Adomas Orlingis, Tajus Račkauskas, Emilis Ramaška ir Dominykas Stundys. Trečias vietas iškovojo Kotryna Vilčinskaitė, Aurinta Balžekaitė, Dovydas Linartas, Aronas Torkelis, Domas Visockis. Dominykui Demidovui atiteko penkta vieta.

Sportininkų treneriai – Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas