Futbolo turnyro laimėtoja – ukmergiškių komanda.

Sportas

Įveikti visi varžovai

Balandžio pabaigoje Kaišiadoryse vykęs futbolo turnyras Juliaus Butkaus treniruojamai Ukmergės sporto centro 2016 m. gimusių žaidėjų komandai atnešė sėkmę. Jaunieji sportininkai demonstravo komandinį žaidimą ir nepaliko vilčių savo varžovams. Turnyro metu buvo įveiktos Kauno FK „Fortūna“, Kaišiadorių ŠSC bei Kauno FM „Ąžuolas“ ekipos. Ukmergiškiai iškovojo taurę ir pasidabino aukso medaliais.

J. Ruzgys.

Komandos triumfą vainikavo asmeninis įvertinimas Jokūbui Ruzgiui, kuris pripažintas naudingiausiu žaidėju. Trenerio teigimu, būtent kovingumas ir gebėjimas aikštelėje veikti išvien lėmė tai, jog šiame turnyre pavyko reikiamu metu daugiau dalintis kamuoliu. Šis pasirodymas suteiks komandai pasitikėjimo kovojant čempionato varžybose.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas