Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Pievoje kilęs žolės gaisras išgąsdino gyventojus

Praėjusią savaitę Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informuota apie tris kilusius gaisrus.

Gegužės 5-ąją, 13.42 valandą, gautas pranešimas, kad Ukmergėje, Šaltalankių gatvėje, palei gyvenamuosius namus, dega žolė. Šis gaisras gerokai išgąsdino čia gyvenančius žmones. Ugnį pavyko užgesinti, išdegė 8 arai durpingos pievos.

Gegužės 9-ąją gaisras kilo Lyduokių seniūnijos Kurėjų kaime. Atvykus gaisrininkams atvira liepsna degė mūrinis ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė pastato šiferinis stogas, išgriuvo apie 20 kvadratinių metrų mūrinės sienos, sulieta ir sudegė dalis ūkio apyvokos daiktų.

Gegužės 1-osios popietę ugniagesiams pranešta, kad Veprių seniūnijos Kultuvėnų kaime dega dviejų aukštų namo kaminas. Pranešėjas informavo, kad žmonės iš pastato išėjo, prie kamino matoma ugnis. Kai atvyko ugniagesiai, trijų butų gyvenamojo namo kamine aplink įdėklą smilko suodžiai. Suodžiai buvo užgesinti. Su termovizoriumi patikrintas kaminas ir namas.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas