Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Pasisavino kosmetikos prekes

Gegužės 5-ąją, apie 14.25 valandą, parduotuvėje „Maxima“, esančioje Ukmergėje, Anykščių gatvėje, įvykdyta vagystė. Pirkėjas iš kosmetikos skyriaus pasisavino prekių už 455,76 Eur. Vyras viską susidėjo į savo kuprinę ir nesusimokėjęs iš parduotuvės išėjo pro savitarnos kasas.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas