Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Daugiabučio rūsyje užsidegė akumuliatorius

Praėjusią savaitę Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba registravo 3 pranešimus apie gaisrus, taip pat vyko atlikti gelbėjimo darbų.

Lapkričio 10-ąją gautas pranešimas, kad Kauno gatvėje dega sandėliukas. Atvykus ugniagesiams apleistame sandėliuke degė šiukšlės.

Lapkričio 16-ąją gaisrininkai skubėjo į Žemaitkiemio seniūnijos Valų kaimą. Pranešta, kad čia dega medinio namo kaminas, šalia stovi kiti namai. Atvykus į vietą paaiškėjo, kad apmūryto dviejų aukštų medinio namo dūmtraukyje užsidegė suodžiai. Užgesinus krosnį, išvėdintos patalpos.

Tą pačią dieną sulaukta pranešimo, kad Anykščių gatvės penkių aukštų namo rūsyje daug dūmų. Rūsio patalpoje apdegė automobilio akumuliatorius, ūkio apyvokos daiktai, aprūko sienos.

Taip pat lapkričio 16-ąją gelbėtojai vyko į Vidiškių seniūnijos Dukstynos kaimą po eismo įvykio sutvarkyti kelio dangą.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas