Kriminalai

Iš parduotuvės vogė alkoholinius gėrimus

Rugsėjo 23-ąją, apie 9.05 valandą, iš Vilniaus gatvėje esančio prekybos centro „Pivonija“ nenustatytas asmuo pavogė keturis butelius konjako – po du „Remy Martin VSOP“ bei „Courvisier VS“, ir du butelius degtinės „Pšeničnaja Premium“. Parduotuvė patyrė 202,56 eurų žalą.

Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LRT BK 178 str. 5 d.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • dėl vaizdo :
    reikalingos kameros ir apsauginis/ė...

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas