Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Medaus mėnuo Egipte: kurį kurortą pasirinkti?

Nors vestuvių planavimas ir laukimas kelia daug malonių emocijų, dažnai šis įtemptas laikotarpis vargina. Dėl to povestuvinė kelionė yra puikus būdas ne tik praleisti daug kokybiško laiko su mylimuoju, bet ir pailsėti nuo šventinio šurmulio. Viena iš puikių krypčių, kurias renkasi jaunavedžiai medaus mėnesiui, – Egiptas. Tad toliau apie populiarius Egipto kurortus.

Hurgada

Hurgada yra pats seniausias ir vienas iš populiariausių kurortų, siūlančių daugybę pramogų ir ekskursijų. Čia už itin patrauklią kainą galima įsigyti aukšto lygio viešbutį su profesionaliu aptarnavimu. Tad pigios kelionės į Hurgadą gali būti puikus pasirinkimas medaus mėnesiui. Hurgada puikiai tinka tiems, kurie nori pašėlti, išbandyti įvairias aktyvias pramogas ir tuo pačiu bent kurį laiką pailsėti viešbučio paplūdimyje ar prie baseino.

Marsa Alamas

Marsa Alamas puikiai tinka ramesnio poilsio mėgėjams ir nardymo entuziastams. Elfinstounas ir Shaab Samadai – vienos iš nuostabių nardymo vietų, kuriose galima išvysti vėžlių, delfinų, koralinių sodų, rifų ir įvairių žuvų. Jaunavedžiai atvykę čia gali netrukdomai mėgautis vienas kito kompanija ir išbandyti tiek paviršinį, tiek giluminį nardymus drauge.

Šarm El Šeichas

Šarm El Šeichas yra vienas moderniausių ir dinamiškiausių kurortų, todėl jame yra nemažai tik suaugusiems skirtų prestižiškų viešbučių. Šis Egipto kurortas idealiai tinka tiems, kurie ieško prabangos ir unikalių nardymo patirčių. Kurortas įsikūręs tarp Afrikos ir Azijos žemynų, todėl čia yra bene gražiausi koraliniai rifai visoje šalyje.

El Gouna

El Gouna laikoma vienu madingiausių ir elegantiškiausių kurortų Raudonosios jūros pakrantėje. Dėl žavingų lagūnų, įlankų, dirbtinių kanalų, žaliuojančių ir žydinčių augalų, El Gouna dar vadinama Egiptietiška Venecija. Dėl ore tvyrančios romantiškos atmosferos, šis kurortas puikiai tinka jaunavedžiams. Čia esantys viešbučiai yra neaukšti ir sujungti vienas su kitu tilteliais. Į atostogų namelius ar viešbučius galima plaukti valtimis kanalais.

Visi šie kurortai gali pasiūlyti neįkainojamas patirtis, tereikia atsižvelgti į savo poreikius. Tam, kad pavyktų maksimaliai patirti medaus mėnesį, verta viešbučio administraciją informuoti, kad atvyksta jaunavedžiai. Tokiais atvejais viešbučiai skiria didesnį dėmesį ir gali suteikti papildomas paslaugas. Tad kreipdamiesi į kelionių agentūrą, pavyzdžiui, LabasPasauli.lt, būtinai pasakykite, kad vykstate medaus mėnesiui. Žinoma, su savimi reikės atsivežti vestuvių sertifikatą, įrodantį santuokos pradžią.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas