Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Įdomūs faktai ir mitai apie akmens stalviršius

Akmens stalviršiai yra populiarus pasirinkimas virtuvėje ar vonioje ne tik dėl savo grožio, bet ir patvarumo bei ilgaamžiškumo. Tačiau aplink juos ne ką mažiau ir mitų, kurie gali sugluminti svarstančius šį gamtos grožį įsirengti savo namuose. Straipsnyje ketiname išsklaidyti keletą dažniausiai sklandančių mitų ir pasidalinsime įdomiais faktais apie akmens stalviršius, kurių galbūt dar nežinojote.

Akmens stalviršiai ir mitai apie juos

Pirmiausiai pradėsime nuo įvairių mitų, kurie labai dažnai klaidina žmones svarstančius apie natūralių žaliavų, tokių kaip akmuo, naudojimą savo namuose. Žemiau pateiksime keletą mitų, kuriuos planuojame “sugriauti”.

  • Visi akmens stalviršiai yra vienodi. Šis teiginys yra tikrai neteisingas. Yra įvairių akmens tipų, pasižyminčių skirtingomis savybėmis, tokiomis kaip patvarumas, atsparumas įbrėžimams, karščiui ir dėmėms taip pat besiskiriančių savo priežiūra, kaina, estetika. Prieš renkantis akmens stalviršį, svarbu apsvarstyti savo poreikius ir biudžetą – taip bus lengviau išsirinkti iš ypatingai didelės įvairovės.
  • Akmens stalviršiai yra lengvai pažeidžiami. Ne visai. Akmens stalviršiai yra patvarūs, tačiau jie nėra visiškai atsparūs išorės pažeidimams. Norint, kad akmuo jums tarnautų daugybę metų ir būtų atsparus įbrėžimams ar kitiems pažeidimams – svarbu jį tinkamai prižiūrėti. Taip išvengsite įbrėžimų, dėmių ir įtrūkimų, galinčių pakeisti priminę stalviršio išvaizdą. Kaip prižiūrėti akmens stalviršį jums parekomenduoti gali kiekviena tokius sprendimus gaminanti įmonė.
  • Akmens stalviršiai yra brangūs. Tai ne visai tiesa. Akmens stalviršiai (https://akmenssalis.lt/ka-gaminame/stalvirsiai/ ) gali būti brangesni kaip pradinė investicija. Tačiau lyginant akmens stalviršį su kitais ilgalaikėje perspektyvoje galite net ir sutaupyti. Mediniai ar laminuoti paviršiai gali greičiau susidėvėti, tad ir jų pakeitimai dažnesni nei akmens, nes pastarasis yra patvaresnis ir ilgaamžiškesnis už paminėtuosius.
  • Akmens stalviršiai sudėtinga montuoti. Taip, pačiam pagaminti ir sumontuoti stalviršį tikrai sudėtinga, bet patyrę meistrai lengvai įgyvendins Jūsų sumanymą, nes stalviršio gamyba ir montavimas yra kasdieninis jų darbas  
  • Natūralūs granitai radioaktyvūs. Natūralūs akmenys padidintu radioaktyvumu nepassižymi.

Įdomūs faktai:

  • Seniausiam pasaulyje akmens stalviršiui yra daugiau nei 5000 metų. Šis amžius atlaikęs stalviršis yra pagamintas iš granito ir vis dar puošia Egipte esančią faraono kapavietę. Dar anksčiau stalviršis – tai paprastas lauko akmuo ant kurio kitu akmeniu buvo sutraiškomas maistas.
  • Didžiausias pasaulyje akmens stalviršis yra ilgesnis nei 100 metrų. Tai iš prabangaus marmuro pagamintas stalviršis, kurį galima pamatyti Vyriausybės namuose Kolkatoje, Indijoje.
  • Akmens stalviršiai gali būti pagaminti įvairių spalvų ir raštų. Natūralus akmuo pasižymi ypač didele įvairių spalvų ir raštų palete, todėl nesudėtingai rasite jūsų virtuvės ar vonios interjerą atitinkantį stalviršį.
  • Akmens stalviršiai gali būti perdirbti. Jeigu akmens stalviršis tampa nebereikalingas, jį galite atiduoti perdirbti, kur vėliau jis bus panaudotas naujiems produktams gaminti.

Akmens stalviršiai yra puikus virtuvės bei vonios interjero pasirinkimas ieškantiems patvaraus, ilgaamžio bei gražaus sprendimo. Pasikonsultavę su profesionalu ir pasirinkę savo poreikius bei norus atitinkantį sprendimą, galėsite džiaugtis šiuo gaminiu dar ne vieną dešimtmetį.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas