Aktualijos, Naujausi

Antakalnio gatvėje iškirstus medžius žadama atsodinti

Vykdant valstybinės reikšmės kelio Nr. 115 Ukmergė–Molėtai dalies – Antakalnio gatvės Ukmergės mieste – rekonstrukcijos projektą, pašalinti greta šios gatvės augę ir kelio tvarkymo darbams trukdę medžiai.

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyrius informuoja, jog vadovaujantis Lietuvos Respublikos Želdynų įstatymo 23 straipsnio 2 dalies 2 punktu, „…kai numatoma kirsti ar kitaip pašalinti iš augimo vietos gatvių želdinius ilgesniame kaip 100 m gatvės ruože ir, kai numatomame pertvarkyti gatvės ruože auga 10 ir daugiau saugotinų želdinių, yra privaloma Želdynų ir želdinių būklės ekspertizė.“ Ji buvo atlikta, ja vadovaujantis išduotas leidimas tvarkyti želdinius.

Baigus gatvės remonto darbus, žaliąsias juostas ir laisvus vejos plotus numatoma apželdinti medžiais. Yra numatyta pasodinti 130 klevų. Už iškirstų želdinių atkuriamąją vertę savivaldybei sumokėta 17 tūkst. 196 Eur.

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyrius primena, kad su MB „4InfraLT“ parengtais projekto „Susisiekimo komunikacijų paskirties statinio Antakalnio gatvės Ukmergės mieste, rekonstravimas“ pasiūlymais gyventojai turėjo galimybę susipažinti nuo 2022 m. gruodžio 14 d. iki 2023 m. sausio 6 d., viešas projektinių sprendinių pristatymas ir aptarimas su visuomenės atstovais nuotolinėje erdvėje įvyko 2023 m. sausio 6 d. Šio susitikimo metu, atsižvelgiant į gyventojų prašymus, buvo nuspręsta padidinti Antakalnio gatvėje, priešais daugiabučius, automobilių parkavimo vietų skaičių, sumažinant čia esančius žaliuosius plotus su želdiniais.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Rinkėjas :
    Atskubėjo žmogeliukas vien tik pažadėt gabus!!! :)))
  • //// :
    Ukrainai svarbiau, suptaskit zmones! Ten svarbiau.
  • Stebėtojas :
    "Žadama" , o kodėl ne" bus atsodinti."Sakoma- pažadėjo "patiešijo"

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas