Iliustracija - pexels.com

Įvairūs

Vidaus apdaila – tik specialistų rankose. Konsultuoja meistras

Daugeliui lietuvių nuosavi namai yra gyvenimo tikslas. Gera turėti namus, kuriuose galima slėptis nuo viso pasaulio, kuriuose kiekviena smulkmena – tokia, kaip Jums labiausiai patinka, šilta, artima bei jauki.

Jeigu atėjo laikas, kai galite kurti savo namus – svarbu gera komanda, kuri vieningai dirba vardan to paties tikslo. Tai yra Jūsų svajonių namai.

Vienas svarbiausių etapų yra vidaus apdailos darbai. Ne veltui yra sakoma, kad pastatyti sienas – smulkmena palyginus su apdailos darbais, kurie turi suderinti estetiką su funkcionalumu. Plačiau apie juos pasakoja meistras Dominykas.

Vidaus apdailos darbai

Vidaus apdailos darbai yra labai įvairūs. Visada geriausia samdyti vieną įmonę, kuri atlieka įvairius darbus. Tai leis sutaupyti laiko ieškant skirtingų ir taip pat išvengti nesusikalbėjimo, kurie kyla darbų metu.

„Vidaus apdaila – tai pirmiausia yra sienų apdaila. Jis apima dažymą, tapetavimo darbus, sienų apkalimą plokštėmis ar plytelėmis. Sienų apdaila gali ne tik suteikti jūsų kambariams estetinę išvaizdą, bet ir pagerinti garso izoliaciją bei patvarumą“,- pasakoja Dominykas.

Taip pat atliekamas ne tik sienų, tačiau ir grindų sutvarkymas. „Darbų metu atliekamas įvairių tipų grindų dangos klojimas. Tokios dangos kaip kaip laminatas, parketas, plytelės, kilimai ar linoleumas – gali suteikti jūsų namams jaukumo ir praktiškumo. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų biudžeto, estetinių pageidavimų ir patalpos paskirties. Žinoma, atitinkamo dėmesio sulaukia ir lubos. Gali būti atliekamas lubų dažymas, tapetavimas ar apkalimas plokštėmis. Gera lubų danga gali ne tik pakeisti kambario atmosferą, bet ir vizualiai jas pakelti, suteikiant erdvės pojūtį“,- priduria specialistas.

Daugelis galvoja, kad čia ir baigiasi vidaus apdailos darbai. Tikrai ne. Meistrai taip pat atsakingi ir už apšvietimo sistemų įrengimą. „Tinkamas apšvietimas yra esminis bet kokio interjero elementas. Įvairių tipų šviestuvai ir lempos gali sukurti jaukią atmosferą, pabrėžti tam tikras interjero detales ir užtikrinti kambario funkcionaluma“,- teigia Dominykas.

Taip pat atliekamas ir durų bei langų montavimas. Vidaus durys ir langai ne tik atlieka praktinę funkciją, bet ir yra svarbus estetinis interjero elementas. Platus durų ir langų modelių bei medžiagų pasirinkimas leis suderinti funkcionalumą su jūsų namų stiliumi.

Patyrusi komandą profesionaliai atliks ir vandentiekio sistemų bei elektros instaliacijos darbus. Jie reikalauja specialių žinių ir įgūdžių, todėl juos turėtų atlikti kvalifikuoti elektrikai ir santechnikai. Tinkamai įrengta vandentiekio ir elektros instaliacija užtikrins jūsų namų saugumą ir komfortą.

Kai visus darbus atlieka viena įmonė –  dažniausiai ne tik išvengiama nesusikalbėjimų, tačiau ir pats darbų procesas yra kur kas greitesnis“,- nurodo specialistas.

Apie darbų eigą

Vidaus apdailos darbai prasideda nuo planavimo. Nustatykite savo biudžetą, apgalvokite norimus darbus, pasirinkite apdailos medžiagas ir spalvų gamą. Jei reikia  kreipkitės į interjero dizainerį, kuris padės sukurti funkcionalų ir estetišką jūsų namų interjerą. Tuomet reikia rasti patyrusius specialistus, kurie padės atlikti visus Jums reikalingus darbus bei jiems suteiks garantijas. Pasirinkdami rangovus  įvertinkite jų patirtį, reputaciją ir skaitykite atsiliepimus. Įsitikinkite, kad jie turi reikiamas darbų licencijas. Sudarykite aiškią sutartį, kurioje bus apibrėžta darbų apimtis, kaina, terminai ir garantijos.

Galiausiai, šiek tiek darbo tenka ir užsakovams. Reikia prižiūrėti atliekamus darbus. Tai leis įsitikinti, kad jie atitinka jūsų lūkesčius ir yra atliekami kokybiškai. Nepamirškite bendrauti su rangovais ir iškilus klausimams ar problemoms –  kreiptis į juos.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas