Merą D. Varną (viduryje) atsigaivinti vandeniu pakvietė UAB „Ukmergės vandenys“ direktorius R. Arlinskas (kairėje) ir Abonentų ir pardavimo skyriaus viršininkas Artūras Rasimavičius.

Aktualijos, Naujausi

Mieste pradėjo veikti dar trys geriamojo vandens gertuvės

Vanduo per karščius – privalomas. Tad neatsitiktinai vasarai įsibėgėjant ir oro temperatūrai kylant aukštyn Ukmergėje daugėja vietų, kur galima atsigaivinti geriamuoju vandeniu, tiekiamu iš vandenviečių.

Kaip „Gimtajai žemei“ papasakojo UAB „Ukmergės vandenys“ direktorius Rimas Arlinskas, birželio mėnesį bendrovė kartu su rajono savivaldybe įrengė tris naujas stacionarias trijų lygių geriamojo vandens gertuves. Jos atsirado ten, kur galimybė atsigaivinti yra aktualiausia – prie Ukmergės švč. Trejybės bažnyčios (Kauno g. 1), miniatiūrų parke „Mini Lietuva“ (A. Smetonos g. 6) ir Sveikatos parke (Vytauto g. 105/ Anykščių skg. 4). Šiose viešose ir gausiai žmonių lankomose vietose ukmergiškiai ir miesto svečiai gali atsigerti iš Ukmergės miesto vandenviečių tiekiamo tyro, kokybiško centralizuoto ir, beje, net kelis šimtus kartų pigesnio nei plastiko tarose vandens.

„Iš JAV kompanijos „Murdock“ atkeliavusios, iš nerūdijančio plieno pagamintos, antivandalinės konstrukcijos naujosios geriamojo vandens gertuvės yra trijų lygių – iš jų galima atsigerti tiesiog vietoje iš fontanėlio, įsipilti vandens į savo nešiojamą gertuvę, kitą daugkartinę tarą ar pagirdyti savo augintinį“, – pristatydamas naująsias gertuves sakė R. Arlinskas, pridūręs, jog vienos įrengimo kaina siekia virš 6 tūkst. eurų.

Rajono savivaldybės meras Darius Varnas, ketvirtadienį vienas pirmųjų atsigaivinęs vandeniu iš miesto centre naujai įrengtos gertuvės, pastebėjo, jog šios gertuvės – dar vienas ekologiškas sprendimas, skatinantis visuomenę jungtis prie tvarumo bangos ir gerti vandenį ne iš plastiko buteliukų, o mėgautis ir atsigaivinti vandeniu, tiekiamu iš Ukmergės miesto vandenviečių: „Džiaugiamės, kad visuomenė naudojasi viešose vietose esančiose vandens stotelėmis ir renkasi aplinkai draugiškus sprendimus.“

Be šių modernių geriamojo vandens gertuvių Ukmergės mieste yra dar dvi vietos, kur ištroškus galima atsigaivinti. Viena vandens kolonėlė-gertuvė yra Paupio gatvėje, prie Podolės-Kameneco pėsčiųjų-dviračių tako, kita – Pilies parke, šalia viešojo tualeto.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Truputi :
  Veluojat.. bet sveikintina,pagaliau!
 • Reikėjo :
  Labai džiaugiuosi šiuo projektu. Ir dar noriu padėkoti kad pagaliau Dukstynos kapinėse, atsirado eismą draudžiantys ženklai, bei užtvaros. Jų seniai labai reikėjo.
 • R :
  Galėtų prie to paties ir laikinų tualetų pastatyti, šiltajam sezonui.
 • ? :
  Aš galvojau,čia pisuarai,apsidžiaugiau,kaip gerai ir patogiai juos pastatė - ir naudojau pagal paskirtį...o dabar pasirodo,kad iš jų reikia gert - o ne į juos myžt.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas