Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai

Vidiškiuose degė stalių dirbtuvės

Birželio 23-ąją, 0.42 val. Bend-rajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Ukmergės rajono Vidiškių miestelyje dega namas. Kai į gaisro vietą atvyko Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai, atvira liepsna degė mūrinio vieno aukšto pastato, kuriame yra stalių dirbtuvės, šiferinis stogas. Sudegė pastato stogas, įgriuvo medinė perdanga. Viduje apdegė lentos ir įrenginiai. Gaisrininkams pavyko apsaugoti šalia stovintį medinį karkasinį pastatą.

Birželio 18-ąją Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sulaukė pranešimo, jog Pabaisko miestelyje nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs ant šono automobilis. Kai atvyko ugniagesiai, žmonių automobilyje nebuvo. Panaudojus parankines priemones atjungtas transporto priemonės akumuliatorius.

Birželio 20-ąją gelbėtojai skubėjo į Jaunimo g. Gautas pranešimas, kad užsikirto penktame aukšte esančio buto durų spyna, negalima patekti į vidų, o namuose vienas metukų vaikas. Atvykus per langą patekta į butą, atrakintos durys ir įleista gelbėtojus kvietusi moteris.

Panašus atvejis tą pačią dieną buvo ir Veterinarijos gatvėje. Pagalbos prireikė antrame aukšte vienai gyvenančiai ligotai senolei. Ji artimiesiems telefonu pasakė, kad negali atsikelti, todėl neatidaro buto durų. Kopėčiomis pro langą buvo patekta į antrame aukšte esantį butą, įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas