Apdovanotieji ir renginio organizatoriai įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Jaunimas, Naujausi

Pagerbti gabiausieji vaikai ir jaunimas

Baigiantis mokslo metams tradiciškai pagerbti gabiausi, talentingiausi Ukmergės vaikai ir jaunuoliai, pelnę apdovanojimus respublikiniuose, tarptautiniuose konkursuose, sporto varžybose, čempionatuose, mokslo ir žinių olimpiadose bei besimokantys puikiais pažymiais. Šventę organizavo rajono savivaldybės Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondas.

Renginio metu sveikinimo žodžius tarė ir apdovanojimus teikė fondo globėjas, rajono meras Darius Varnas bei Gabių vaikų ir jaunimo fondo pirmininkė, savivaldybės administracijos direktorė Inga Pračkailė.

Apie Ukmergės kultūros centre vykusią šventė informavusi mero patarėja Goda Juzėnaitė sakė, kad šįkart piniginiams prizams fondas skyrė 10 450 Eur. Ši suma paskirstyta 50 respublikinių ir tarptautinių olimpiadų, konkursų, varžybų nugalėtojų ir 33 mokiniams, kurie šiuos mokslo metus baigė puikiais pažymiais, vien dešimtukais.

Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondą sudaro savivaldybės biudžeto bei rėmėjų – uždarųjų akcinių bendrovių „Likmerė“, „Bikuvos prekyba“, „Ukmergės melioracija“, „Ukmergės duona“, „DAWLietuva“, „Atkočių agroservisas“ ir Ukmergės garbės pilietės Angelės Andrikonienės skirtos lėšos.

Gabiausius, talentingiausius rajono vaikus ir jaunimą, jų pedagogus, tėvelius tai pat pasveikino savivaldybės vicemeras Eugenijus Kuodelis ir Savivaldybės tarybos narė, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Indrė Kižienė.

„G. ž.“ inform.

Godos JUZĖNAITĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas