Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Paragino susisiekti su VMVT

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Į redakciją paskambinusi ukmergiškė pasakojo apie kaimyną, kuris, jos teigimu, nesirūpina savo šunimi.

„Prieš metus į daugiabutį atsikraustęs vyras savo Akita veislės keturkojį palieka vieną kelioms dienoms dviejų kambarių bute. Gyvūnas loja, kaukia, matyt, neturi pašaro, vandens. Mes retai matome, kad šunį kas vedžiotų. O juk gyvūną reikia prižiūrėti, kelis kartus per dieną išvesti į lauką. Anądien pastebėjau, kad surištos šuns priekinės kojos. Gal jis jau nusilpęs, ar jį riša, kad nelakstytų?..“ – susirūpinusi kalbėjo moteris.

Ji sakė, kad šią problemą išdėstė rašte, kurį pasirašė daugelis namo gyventojų. Jie šį raštą ketina išsiųsti policijai, savivaldybei, gyvūnų globos institucijoms.

Gyvūną apginti pasiryžusios moters nuomone, apie tai reikėtų pranešti ir Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai: „Manau šios tarnybos specialistai turėtų inicijuoti komisijos sudarymą, kad reikalai greičiau pajudėtų. Jei mes dar delsime, gyvūnas nugaiš kančiose“.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba labai operatyviai sureagavo į šį pranešimą. Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus atsiųstame laiške rašoma: „Redakcijai paskambinusiai pilietei rekomenduojame nedelsiant pateikti pranešimą Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai el. paštu info@vmvt.lt, kad būtų galima kuo skubiau sureaguoti ir patikrinti laikomą gyvūną. Pranešime reikėtų kuo tiksliau aprašyti aplinkybes bei nurodyti tikslų adresą, kur yra laikomas gyvūnas.“

Palikite komentarą apie straipsnį

  • O.k. :
    Ot skundiku tauta ...zinot jus ten ko jis loja ir ko neturi ...

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas