Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Egzaminus teks laikyti kituose miestuose

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

„Ukmergiškiai anksčiau turėjo galimybę vairuotojo pažymėjimą įgyti savame mieste, tačiau kažkuriuo metu dėl nežinomų priežasčių buvo uždrausta Ukmergėje laikyti teorijos ir praktikos egzaminus. Kiek teko girdėti, miestas neva neatitiko tam tikrų reikalavimų, sankryžose nebuvo žiedų. Dabar jau keleri metai turime ne vieną žiedą. Ar neplanuojama leisti laikyti vairavimo egzaminų Ukmergėje, jei ne, kokios kliūtys vis dar yra? Taip pat domina ir situacija su teorijos egzaminu. Jį galima laikyti vos ne visuose aplinkiniuose miestuose, išskyrus Ukmergę. O vairavimo egzaminą galima laikyti Vilniuje, Kaune, Utenoje ir t. t., bet ne Ukmergėje, kas yra gan nepatogu. Reikia, kad asmenį, kuris ruošiasi laikyti egzaminą, kažkas nuvežtų į kitą miestą, parvežtų, o tai kainuoja. Labai norėtųsi išgirsti VĮ „Regitra“ specialistų komentarą“, – kalbėjo laikraščio skaitytojas.

VĮ „Regitra“ Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus atstovas spaudai Lukas Vosylius patvirtino, jog galimybė atsiimti vairuotojo pažymėjimą Ukmergėje buvo teikiama ribotą laiką, vertinant klientų srautus, kai buvo keičiamas itin didelis kiekis besibaigiančių senojo tipo vairuotojo pažymėjimų.

„Tuomet, siekiant suvaldyti klientų srautus, vairuotojo pažymėjimų išdavimas buvo organizuojamas didesnėje dalyje įmonės padalinių, tame tarpe ir Ukmergėje.

Praktikos ir teorijos egzaminavimo veiklą „Regitra“ vykdo apskričių centruose, taip pat ir keliuose miestuose, kurie atitinka vairuotojų egzaminavimo centrams keliamus reikalavimus. Šiuo metu vienas pagrindinių įmonės tikslų – stiprinti egzaminavimo veiklą apskričių centruose, tad įsteigti dar vieną papildomą praktikos ir teorijos egzaminavimo centrą Ukmergėje nėra svarstoma“, – informavo L. Vosylius.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas