Kriminalai

Joninių ilgąjį savaitgalį policija neleis atsipalaiduoti

Tradicinė Rasos ir Joninių šventė būriais sutraukia pramogautojus. Visoje šalyje suintensyvėja eismas, miestų ir miestelių keliuose susidaro spūstys. Todėl Lietuvos kelių policijos pareigūnai ruošiasi ilgajam savaitgaliui – stiprina patruliavimą šalies keliuose.

Jau nuo birželio 17 dienos policija visoje šalyje pradėjo vykdyti net dešimt dienų truksiančią sustiprintą vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir greičio kontrolę. Pareigūnai daug atidžiau stebi eismo dalyvius ir siekia išaiškinti šiurkščius ir pavojų saugiam eismui keliančius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Birželio 21-ąją, penktadienį, buvo vykdoma specialioji 24 valandų priemonė – maratonas.

Eismo dalyviai bus kontroliuojami ir ilgąjį savaitgalį. Pagal Lietuvos policijos generalinio komisaro patvirtintą planą pareigūnai patikrinimus vykdys ir birželio 24–26 d. (pirmadienį–trečiadienį). Apskričių vyriausieji policijos komisariatai savo prižiūrimose teritorijose organizuos ir papildomas prevencines priemones (reidus), taikys viešąjį, neviešąjį arba mišrųjį patruliavimo būdą.

Lietuvos policijos duomenimis, 2023 m. birželio 23-25 dienomis šalies keliuose įvyko 227 eismo įvykiai. Nustatyti 176 neblaivūs ar apsvaigę vairuotojai. Taip pat buvo užfiksuoti 38 įskaitiniai eismo įvykiai, kurių metu žuvo 1, sužeisti 45 žmonės (iš jų 6 nepilnamečiai). 6 eismo įvykiai įvyko dėl neblaivių vairuotojų kaltės.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas