Dr. A. Kupčinskaitė su apdovanojimo laimėtojomis.

Jaunimas

Toliau skatina jaunimą drąsiai siekti tikslo

Šiemet jau 17-ą kartą dviem Ukmergės „Šilo“ progimnazijos absolventėms buvo įteiktas apdovanojimas „Tikslas ir prasmė“. Šį apdovanojimą 2008 m. sumanė Kalbos ir komunikacijų centro direktorė dr. Asta Kupčinskaitė, „Šilo“ mokyklos pirmosios laidos abiturientė.

Įteikdama apdovanojimą dr. A. Kupčinskaitė džiaugėsi puoselėjama tradicija kasmet pratęsti mokyklos Garbės galeriją ir apdovanoti išskirtine motyvacija, atkakliu tikslo siekimu ir puikiais rezultatais džiuginančius mokinius. Mokyklos bendruomenės sprendimu 2024 m. apdovanojimo „Tikslas ir prasmė“ buvo vertos 8a klasės mokinė Ugnė Krukauskaitė ir 8b klasės mokinė Karolina Emilija Žukauskaitė.

U. Krukauskaitė „Šilo“ progimnazijoje mokėsi nuo pirmos klasės. Jos žinių, mokėjimų ir įgūdžių metiniai įvertinimai visuomet buvo labai geri. Ugnė ne kartą apdovanota už labai gerą mokymąsi, dalyvavimą olimpiadose, konkursuose, socialinėse veiklose. Didžiulis moksleivės talentas ‒ kūrybiškumas. Ji nuolat kupina originalių idėjų, aktyvi, darbšti. Mokytojai ir bendraamžiai jai jaučia pagarbą ir pasitikėjimą. Ugnė savo ateitį norėtų susieti su architektūra, dizainu ar kinematografija, ji taip pat domisi ir psichologija. Anot U. Krukauskaitės, svarbu dirbti mylimą darbą ir jaustis reikalinga aplinkiniams.

Apdovanojimą taip pat pelniusi K. E. Žukauskaitė ,,Šilo“ progimnazijoje mokėsi nuo penktos klasės. Nuo pat pirmųjų dienų ji išsiskyrė mokymosi motyvacija, tvirtu charakteriu, gebėjimu siekti užsibrėžtų tikslų. Karolina Emilija apibūdinama kaip labai įvairiapusiškas žmogus: puikiai mokosi, sportuoja, lanko Meno mokyklos dailės skyrių, yra klasės seniūnė, priklauso mokyklos seniūnų tarybai, mokyklos savivaldai. Moksleivė aktyviai dalyvavo konkursuose, olimpiadose, kur pelnė prizines vietas. Rajoniniame raštingumo konkurse užėmė 3 vietą, „Olympis“ konkurse laimėjo lietuvių kalbos I laipsnio diplomą, anglų kalbos – I laipsnio diplomą, matematikos – II laipsnio diplomą, dalyvavo biologijos olimpiadoje, sporto varžybose, kur laimėjo pirmas vietas. K. E. Žukauskaitė yra verta apdovanojimo ne tik dėl puikių rezultatų įvairiose srityse, bet ir dėl asmeninių savybių, įkvepiančių jaunesniuosius mokinius siekti svajonių ir aukštų tikslų.

Apdovanojimas „Tikslas ir prasmė“ šiemet, kaip ir kasmet, buvo įteiktas aštuntokų paskutinio skambučio šventės metu. Renginys buvo labai šventiškas ir pakilus, papuoštas visų trijų aštuntų klasių choreografiniais pasirodymais.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas