Remonto darbams buvo skirta beveik 350 tūkst. Eur.

Aktualijos, Naujausi

Baigta Vaitkuškio gatvės rekonstrukcija

Birželio 17-ąją rajono savivaldybės meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis, administracijos direktorė Inga Pračkailė bei Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Tadas Balžekas kartu su UAB „Rodsta“, UAB „Ukmergės pramonės parkas“ ir UAB ,,Stansefabrikken“ atstovais atidarė rekonstruotą Vaitkuškio gatvę, esančią Pašilėje.

Simbolinę juostelę perkirpo rajono vadovai, projekto rangovai ir verslo atstovai.

Prieš metus Ekonomikos ir inovacijų ministerija septynių šalies savivaldybių, tarp jų – ir Ukmergės, infrastruktūros projektams vystyti paskirstė 11,7 mln. eurų. Savivaldybėms lėšos suteiktos tam, kad padėtų įrengti ir tobulinti laisvosiose ekonominėse zonose (LEZ), pramonės parkuose ir kitose pramoninėse teritorijose esančią infrastruktūrą.

Į Pašilėje įsikūrusios UAB „Ukmergės pramonės parkas“ vedančios Vaitkuškio gatvės sutvarkymo darbams finansuoti buvo skirta beveik 350 tūkst. Eur finansavimas.

Rangovas – UAB „Rodsta“ – kapitališkai suremontavo 430 m ilgio Vaitkuškio gatvės ruožą. Važiuojamojoje dalyje atstatė pagrindus ir įrengė kietą dangą, dešinėje pusėje – pėsčiųjų taką, pritaikytą ir neįgaliųjų poreikiams, atnaujino lietaus nuotekų tinklus, modernizavo apšvietimo tinklą, įrengė kabelines elektros linijas, LED šviestuvus ir kt.

Rekonstruota Vaitkuškio gatvė pagerino pietrytinėje Ukmergės miesto dalyje įsikūrusio verslo plėtros sąlygas, be to, projekto įgyvendinimas prisidės prie Ukmergės miesto susisiekimo infrastruktūros techninių parametrų ir saugaus eismo sąlygų gerinimo, kokybiškos gyvenamosios aplinkos užtikrinimo.

Gatvės atidarymo metu rajono savivaldybės meras D. Varnas dėkojo projekto iniciatoriams ir pabrėžė, kad Ukmergės rajono savivaldybė, bendradarbiaudama su verslu ir bendruomene, toliau sieks kurti palankią aplinką miesto plėtrai ir gyventojų gerovei.

„G. ž.“ inform.

Manto Kristijono KULIEŠIO nuotraukos

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Ukmerges gerove :
  Proporcingai busto plotui renka, grynais is zmoniu ... tik grynais! Bendrasavininkais visus daro keliu, asfalto, trinkeliu, kitaip- turto prievartavimu uzsijima!
 • Na :
  verslinykams gatvė greituoju būdu, kitur kur tik gyventojai nėra lėšų, o gal otkato nėra ?
 • //// :
  Greit renovacija prasides ...po rekonstrukcijos visada taip atsitinka.
 • Staska :
  Rodsta visus konkursus 10 metų į priekį laimėjo

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas